Oficjalnie: Michał Nalepa w Zagłębiu Lubin

redakcja

Autor:redakcja

06 lipca 2023, 18:17 • 2 min czytania

Reklama
Oficjalnie: Michał Nalepa w Zagłębiu Lubin

Michał Nalepa, który ostatnio występował w Lechii Gdańsk, został nowym zawodnikiem Zagłębia Lubin. Z tym klubem związał się dwuletnią umową z opcją przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy.

Reklama

30-letni środkowy obrońca przed momentem spadł z Lechią Gdańsk do I ligi. W minionym sezonie zagrał w 23 spotkaniach Ekstraklasy i strzelił dwa gole. Z „biało-zielonymi” był związany od 2018 roku. Rozegrał dla tego klubu 176 spotkań, strzelił 14 goli i zaliczył 6 asyst. Do Gdańsk przychodził z węgierskiego Ferncavarosu. We wcześniejszych latach grał we Wiśle Kraków, Bruk-Bet Termalice Nieciecza i Ruchu Radzionków.

Pozyskaliśmy doświadczonego obrońcę, zdecydowanie wyróżniającego się w ostatnich latach na boiskach Ekstraklasy. Michał jest utytułowanym zawodnikiem, który zdobywał trofea zarówno w węgierskim Ferencvárosi, jak i Lechii Gdańsk, będąc kluczowym graczem tych klubów. Naszym celem podczas obecnego okna transferowego było wzmocnienie defensywy, a Michał Nalepa był jednym z kandydatów, którego obserwowaliśmy już od dłuższego czasu – mówił w rozmowie z klubowymi mediami dyrektor sportowy Zagłębia Lubin, Piotr Burlikowski.

Reklama

CZYTAJ WIĘCEJ:

Fot. Newspix.pl

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank