Kamil Grabara ponownie mistrzem Danii z FC Kopenhagą

redakcja

Autor:redakcja

29 maja 2023, 22:39 • 2 min czytania

Reklama
Kamil Grabara ponownie mistrzem Danii z FC Kopenhagą

FC Kopenhaga z Kamilem Grabarą w składzie obroniła tytuł mistrza Danii. Przed ostatnią serią gier ma cztery punkty przewagi nad drugim FC Nordsjaelland. 

Reklama

Drużyna ze stolicy Danii pokonała na wyjeździe Viborg 2:1. Aczkolwiek po końcowym gwizdku zawodnicy FC Kopenhagi nie mogli jeszcze cieszyć się ze zdobytego mistrzostwa kraju, gdyż musieli poczekać na to, co się wydarzy w meczu Broendby – FC Nordsjaelland. Gdyby goście wygrali to spotkanie, dalej byliby w grze o tytuł. Tak się jednak nie stało, gdyż dostali srogi łomot od drużyny przeciwnej. Przegrali aż 1:5. Można wręcz rzec że Broendby wybiło im z głowy marzenia o mistrzostwie.

FC Kopenhaga rozgrywa kapitalny sezon. Do Pucharu Danii dokładają mistrzostwo kraju. Nie ma mocnych na tę ekipę. Nas cieszy fakt, że w tym zespole pierwsze skrzypce gra Kamil Grabara. Pomimo urazu głowy na początku sezonu, Polak odegrał ważną rolę w drodze po tytuł. Wystąpił w 22 ligowych spotkaniach i zachował osiem czystych kont.

Reklama

WIĘCEJ NA WESZŁO:

Fot. Newspix

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank