Fenomenalna asysta piętą Bartosza Slisza [WIDEO]

12 maja 2023, 22:16 • 1 min czytania 9 komentarzy

Do przerwy Legia Warszawa remisowała 1:1 z Jagiellonią Białystok. Chwilę po przerwie po fenomenalnej akcji Bartosza Slisza objęła prowadzenie, po czym zaczęła punktować rywali.

Bartosz Slisz był bardzo aktywny piątkowego wieczoru. Jurgen Celhaka odciążył go nieco z zadań defensywnych, dzięki czemu mógł pokazać więcej z przodu. Jednak chyba nikt nie podejrzewał, że tak efektownie pomocnik zaprezentuje się na Łazienkowskiej 3. Slisz otrzymał podanie w polu karnym od Josue. Wbiegł z piłką bliżej bramki, a następnie fantastycznym zagraniem piętą wyłożył futbolówkę Ernestowi Muciemu. Albańczyk z bliska się nie pomylił i strzelił łatwego gola.

Ta efektowna asysta była pierwszą z dwóch, jakie Slisz zaliczył w spotkaniu z Jagiellonią, co oznacza, że do trzech powiększył swój dorobek asyst.