Fatalne pudło Nalepy, nie trafił do pustej bramki [WIDEO]

Maciej Karcz

Autor:Maciej Karcz

18 lutego 2023, 17:59 • 1 min czytania 8 komentarzy

Lechia Gdańsk przegrała z Koroną Kielce 0-1, chociaż mecz mógł zakończyć się podziałem punktów. Na nieszczęście Biało-Zielonych już w doliczonym czasie gry do pustej bramki nie trafił Michał Nalepa.

W drugiej minucie doliczonego czasu gry Michał Nalepa stanął przed szansą zdobycia bramki na wagę remisu, jednak nie trafił czysto w piłkę. Zamiast strzału na bramkę uderzył futbolówkę piętą w przeciwnym kierunku.

Pudło Nalepy to niejedyny niebywały kiks, jaki miał miejsce w tym spotkaniu. Jeszcze w pierwszej połowie meczu bramkarz Korony przy rozgrywaniu akcji od tyłu posłał piłkę na aut bramkowy.