Ferdinand: Ronaldo postawił klub w sytuacji bez wyjścia

redakcja

Autor:redakcja

15 listopada 2022, 09:33 • 1 min czytania

Reklama
Ferdinand: Ronaldo postawił klub w sytuacji bez wyjścia

Cristiano Ronaldo w rozmowie z Piersem Morganem przejechał się po klubie, po Eriku ten Hagu, po Ralfie Rangnicku, a nawet po Waynie Rooneyu. Tym prawdopodobnie przekreślił swoją przyszłość w klubie z Old Trafford.

Reklama

Głos w tej sprawie zabrał Rio Ferdinand na kanale FIVE (YouTube):

– Dla mnie ta sytuacja jest jasna. Romans Cristiano Ronaldo z Manchesterem United właśnie się zakończył. Rozdział został zamknięty. Postawił klub w takiej sytuacji, że nie ma już wyjścia. Jeśli był ktoś w klubie, kto chciał zatrzymać Cristiano, to teraz – po tym, co powiedział – nie może tego zrobić. Nawet gdyby ten wywiad trwał dwie minuty, a nie dziewięćdziesiąt, to ten fragment o braku szacunku do menedżera będzie powodem, dla którego nie zostanie w klubie. 

Cristiano Ronaldo w tym sezonie rozegrał w piłce klubowej łącznie 1051 minut, zdobył trzy bramki i zaliczył dwie asysty. Jego umowa z Manchesterem United kończy się już w czerwcu.

CZYTAJ WIĘCEJ O ANGIELSKIM FUTBOLU:

Reklama

fot. NewsPix.pl

Najnowsze

Reklama
Mundial 2026

Widmo „hańby w Kansas City”. Kuriozalna sytuacja w grupie J

Jan Broda
3
Widmo „hańby w Kansas City”. Kuriozalna sytuacja w grupie J

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank