Kolejna bramka Piotra Zielińskiego [WIDEO]

12 listopada 2022, 15:56 • 2 min czytania 18 komentarzy

Napoli gra z Udinese w spotkaniu 15. kolejki Serie A. Do przerwy gospodarze prowadzą 2:0, a jedną z bramek zdobył Piotr Zieliński, który ostatnio zachwyca świetną dyspozycją.

Drużyna Luciano Spallettiego chciała w sobotę powiększyć przewagę nad resztą stawki i dobrze zakończyć rundę jesienną. W ostatnim spotkaniu przed mundialową przerwą Napoli podejmuje na własnym stadionie Udinese i na razie wszystko idzie zgodnie z planem.

Gospodarze wyszli na prowadzenie już w 15. minucie spotkania dzięki trafieniu Viktora Osimhena. Na tym się jednak nie zakończyło, bo kwadrans później do siatki trafił także będący ostatnio w znakomitej formie Piotr Zieliński. Polak popisał się niezwykle efektownym uderzeniem ze skraju pola karnego, nie pozostawiając najmniejszych szans na interwencję Marco Silvestriemu.

Dla Zielińskiego jest to już szóste trafienie w 21 meczu, biorąc pod uwagę Serie A i Ligę Mistrzów. Do tego Polak może się pochwalić jeszcze siedmioma asystami.