Salamon wreszcie wrócił do treningów

redakcja

Autor:redakcja

25 października 2022, 14:06 • 1 min czytania

Reklama
Salamon wreszcie wrócił do treningów

Bartosz Salamon po wielu miesiącach przerwy wyszedł na trening z kolegami z Lecha Poznań. 

Reklama

Stoper „Kolejorza” nie pojawił się na boisku od marcowego meczu reprezentacji ze Szkocją, w którym doznał kontuzji pachwiny. Początkowo wydawało się, że nie jest to bardzo poważna sprawa i skończy się na kilku tygodniach pauzy, ale leczenie mocno się skomplikowało i Salamon dopiero teraz może pracować na pełnych obciążeniach.

Lech opublikował video z dzisiejszego treningu, na którym Salamon wyraża nadzieję, że nie zepsuje kolegom zajęć i obiecuje, że da z siebie wszystko.

Reklama

Nadal nie wiadomo, kiedy będzie gotowy do występów. Lechowi w tym roku pozostały już tylko trzy mecze ligowe i dwa pucharowe. Ostatni rozegra 12 listopada.

WIĘCEJ O LECHU POZNAŃ:

Reklama

Fot. FotoPyK

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank