Cristiano Ronaldo ukarany. Nie zagra w meczu z Chelsea

20 października 2022, 20:03 • 1 min czytania 19 komentarzy

Manchester United poinformował dziś, że Cristiano Ronaldo nie zagra w najbliższą sobotę przeciwko Chelsea. Taka decyzja ma być karą dla zawodnika za jego zachowanie w końcówce wygranego 2:0 meczu z Tottenhamem.

Portugalczyk w 89. minucie starcia z „Kogutami” podniósł się z ławki rezerwowych i bez pozwolenia trenera zszedł prosto do szatni. Ponadto według „Daily Mail” napastnik miał chwilę wcześniej odmówić wejścia na boisko. Erik ten Hag obiecywał wczoraj na konferencji prasowej, że następnego dnia zajmie się tym problemem. Jak widać, nie musieliśmy długo czekać.

Zdaniem Lauriego Whitwella, dziennikarza „The Athletic”, Cristiano Ronaldo odsunięto także od zajęć z pierwszym zespołem „Czerwonych Diabłów”. Piłkarz będzie trenować w odosobnieniu.

Ronaldo rozegrał w tym sezonie 12 meczów dla Manchesteru United, w których strzelił dwie bramki i zanotował jedną asystę. Jednak tylko połowę wspomnianych spotkań zaczynał w wyjściowym składzie. O jego potencjalnym odejściu z ekipy „The Red Devils” media donoszą od połowy lipca. Coraz bardziej prawdopodobne jest, że piłkarz opuści Old Trafford już zimą.