Dinamo Zagrzeb pokonuje Chelsea po golu Orsicia! [WIDEO]

redakcja

Autor:redakcja

06 września 2022, 21:14 • 1 min czytania

Reklama
Dinamo Zagrzeb pokonuje Chelsea po golu Orsicia! [WIDEO]

Pierwszy dzień z Ligą Mistrzów i… już spora niespodzianka.

Reklama

Londyńczycy wybierali się do Zagrzebia jako niekwestionowani faworyci. Na szczęście, w futbolu ci nie zawsze wygrywają. Podopieczni Tomasa Tuchela nie dali jednak rady gospodarzom, którzy wygrali 1:0 po golu Mislava Orsicia.

Gospodarze ewidentnie mają patent na zespoły z Londynu. W ciągu ostatnich siedmiu lat Dinamo Zagrzeb zdołało pokonać wszystkie cztery największe zespoły Premier League pochodzące z Londynu.

  • 2015: 2-1 przeciwko Arsenałowi
  • 2021: 3-0 przeciwko Tottenhamowi
  • 2021: 1-0 przeciwko West Hamowi
  • 2022: 1-0 przeciwko Chelsea

Sam Mislav Orsić strzelił wszystkie 5 bramek w ostatnich trzech meczach. Dziś pokonał bramkarza Chelsea w taki oto efektowny sposób i zapewnił ekipie z Zagrzebia trzy punkty na start rozgrywek Ligi Mistrzów.

Reklama

PARTNEREM PUBLIKACJI O LIDZE MISTRZÓW JEST KFC. SPRAWDŹ OFERTĘ TUTAJ

fot. Newspix

Reklama

Najnowsze

Reklama
La Liga

Alvarez chce transferu. Atletico złoży skargę na Barcelonę

Braian Wilma
0
Alvarez chce transferu. Atletico złoży skargę na Barcelonę

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank