Piotr Nowak reaguje na krytykę. „Nigdy nie byłem w kasynie!”

redakcja

Autor:redakcja

03 lipca 2022, 17:46 • 1 min czytania

Reklama
Piotr Nowak reaguje na krytykę. „Nigdy nie byłem w kasynie!”

Michał Nalepa w rozmowie z TVP Sport skomentował współpracę z Piotrem Nowakiem w Jagiellonii Białystok. Przedstawił szkoleniowca jako osobę leniwą, pozbawioną szacunku dla współpracowników i piłkarzy, a także mającą problemy z hazardem. Nowak ostro zareagował na te słowa na swoim koncie twitterowym.

Reklama

Najpierw przypomnijmy fragment wypowiedzi Nalepy.

– Nie jest tajemnicą, że miał problemy. Sam byłem tego świadkiem, kiedy poszedłem z moją partnerką na kolację. W tym samym miejscu znajdowało się kasyno, do którego trener wchodził. Minął mnie na kilka centymetrów i nawet nie zauważył. Krążyło wiele różnych pogłosek.

A tutaj odpowiedź Nowaka:

– Zanim „dwa dzbany od szklany” zaczną powtarzać jak mantrę: podobno, gdzieś słyszałem, ktoś mi powiedział, krótko i na temat. Nigdy w swoim życiu nie byłem w kasynie, NIGDY. Tyle w tym prawdy co ilość sprintów wykonana przez p. Michała w czasie treningów i meczów. Czyli… wiecie ile?

Reklama

W sezonie 2022/23 szkoleniowcem Jagiellonii będzie Maciej Stolarczyk.

CZYTAJ WIĘCEJ O JAGIELLONII BIAŁYSTOK:

Reklama

fot. FotoPyk

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank