Od 1,5 roku prawie nie grał, więc odszedł z Wisły Płock

redakcja

Autor:redakcja

17 czerwca 2022, 23:11 • 1 min czytania

Reklama
Od 1,5 roku prawie nie grał, więc odszedł z Wisły Płock

Milan Obradović nie jest już piłkarzem Wisły Płock. Jego kontrakt został rozwiązany za porozumieniem stron.

Reklama

22-letni serbski stoper przyszedł do „Nafciarzy” latem 2020 z FK Napredak Krusevac. W pierwszej rundzie rozegrał siedem meczów i… potem w zasadzie go nie było. Wiosną 2021 zaliczył jedno ligowe spotkanie, podobnie jak przez cały ostatni sezon (0:2 z Rakowem w lutym).

Dzień wcześniej z kolei kontrakt do 2025 roku przedłużył Aleksander Pawlak. 20-letni skrzydłowy lub wahadłowy jesienią był wypożyczony do Stomilu Olsztyn, natomiast wiosną otrzymał szansę w Ekstraklasie i ją wykorzystał. Zdążył nawet strzelić swojego premierowego gola w elicie (mecz ze Stalą Mielec).

WIĘCEJ O WIŚLE PŁOCK:

Fot. FotoPyK

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank