Szczęsny: Kiwior rozegrał drugi mecz, Wieteska pierwszy. I grali z jajem

15 czerwca 2022, 10:29 • 1 min czytania 12 komentarzy

Reprezentacja Polski przegrała wczoraj z Belgią 0:1 w Lidze Narodów. Po meczu przed kamerami TVP Sport stanął pierwszy bramkarz naszej reprezentacji – Wojciech Szczęsny.

Kiwior rozegrał drugi mecz w reprezentacji, Wieteska pierwszy. I grali z jajem. Byliśmy blisko siebie, żeby im pomagać. Zostawić ich jeden na jednego z takimi zawodnikami jak Hazard to szybka droga do klęski. Dobrze się asekurowaliśmy i uważam, że ich gra wyglądała dobrze – powiedział bramkarz reprezentacji Polski.

Szukaliśmy goli z kontry, nie chcieliśmy się otwierać. Mieliśmy swoje okazje i szkoda, że żadnej nie wykorzystaliśmy – mówił Szczęsny, który wracał do bramki reprezentacji po kilku meczach przerwy. Musiał złapać rytm, wejść w mecz trochę bezpieczniej. – W drugiej połowie czułem się bardzo dobrze. Parę razy podjąłem ryzyko na przedpolu. Ale mecz jest przegrany, z tego nie jestem zadowolony.