Adam Buksa z golem w trzecim meczu z rzędu [WIDEO]

01 maja 2022, 09:14 • 1 min czytania 2 komentarze

Dwa gole dla New York Red Bulls zdobył Patryk Klimala, ale nie były to jedyne trafienia Biało-czerwonych tej nocy za oceanem. Bramkę zdobył również Adam Buksa, który ostatnio ma dobrą passę i przedłużył serię meczów z minimum jednym trafieniem.

Mecz od początku ułożył się po myśli drużyny Polaka. New England Revolution już w pierwszej minucie wyszło na prowadzenie w spotkaniu przeciwko Interowi Miami. Z naszej perspektywy najważniejszy był jednak występ Adama Buksy. Polak grał do 77. minuty, ale zanim zszedł na zasłużony odpoczynek, zrobił swoje i zdobył gola, który zamknął wynik spotkania.

Nie będziemy czarować, że był to gol wyjątkowej urody, ale Buksa zrobił, co do niego należało, wyczekał na odpowiedni moment i głową wpakował futbolówkę do sieci. Dla reprezentanta Polski było to trzecie trafienie w tym sezonie MLS i w trzecim meczu z rzędu. New England Revolution ograło u siebie Inter Miami FC 2:0.