Petrasek: To wstyd, że takie miasto ma taki stadion

redakcja

Autor:redakcja

25 kwietnia 2022, 16:22 • 1 min czytania

Reklama
Petrasek: To wstyd, że takie miasto ma taki stadion

Raków Częstochowa walczy o mistrzostwo Polski, a mimo to nie wszystko w klubie wygląda tak jak należy. Aspektem, do którego można się przyczepić, jest stadion, na którym grają piłkarze Rakowa. Nie ukrywa tego obrońca zespołu – Tomas Petrasek. 

Reklama

Jesteśmy wdzięczni za obiekt, który mamy, ale nie ma co ukrywać, że w porównaniu z innymi stadionami jest to wstyd, że takie miasto ma taki stadion. Zawsze możemy tylko pozazdrościć innym klubom, z którymi rywalizujemy w Ekstraklasie, że mają takie stadiony – powiedział Petrasek.

Niedawno Raków grał na wyjeździe z Pogonią Szczecin. Obrońca Rakowa był pod wrażeniem budowanego obiektu rywali. – Ten obiekt jest kapitalny. Kiedy będzie wykończony, to będą tutaj niesamowite widowiska. Jest świetnie przygotowana murawa. Ja bym bardzo chciał, żeby pewnego dnia Raków grał u siebie na takim stadionie, ale tego się pewnie nie doczekam, bo czas biegnie bardzo szybko – powiedział.

Czytaj więcej o Rakowie:

Fot. Newspix

Reklama

Najnowsze

Reklama
Mundial 2026

Mundial szokujących remisów, ale bez żadnej sensacji

AbsurDB
3
Mundial szokujących remisów, ale bez żadnej sensacji

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank