Kapitan Szkocji nie zagra z Polską. Powód: koronawirus

redakcja

Autor:redakcja

23 marca 2022, 10:05 • 1 min czytania

Reklama
Kapitan Szkocji nie zagra z Polską. Powód: koronawirus

Największa gwiazda reprezentacji Szkocji nie zagra w sparingu z Polską. Andy Robertson uzyskał pozytywny wynik testu na obecność COVID-19.

Reklama

Raczej nie powinniśmy mieć powodów do obaw, że w drużynie naszego rywala harcuje koronawirus. Robertson jest odizolowany i nie pojawił się na zgrupowaniu swojego zespołu.

Kapitan szkockiej kadry przyczynił się wraz z Robertem Lewandowskim do tego, by 10 funtów z każdego z biletów trafiło na rzecz pomocy Ukrainie. Pieniądze mają być przekazane organizacji UNICEF. Szkoci sprzedali już 33 tysięcy wejściówek.

Andy Robertson trafił na Anfield Road w 2017 roku z Hull City. Jest ważnym elementem układanki Juergena Kloppa. W tym sezonie zaliczył już trzynaście asyst.

WIĘCEJ O MECZU ZE SZKOCJĄ: 

Reklama

Fot. newspix.pl

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank