„Bardziej boję się o wynik Legii niż bezpieczeństwo w Kijowie”

redakcja

Autor:redakcja

04 marca 2022, 11:31 • 1 min czytania

Reklama
„Bardziej boję się o wynik Legii niż bezpieczeństwo w Kijowie”

Inwazja Rosji na Ukrainę trwa już 9 dni. Najeźdźcy chcą zająć Kijów, ale póki co ta misja daleka jest od wypełnienia. Ambasador Polski na Ukrainie, Bartosz Cichocki, uważa, że sytuacja w stolicy Ukrainy jest pod kontrolą. Powiedział nawet, że bardziej obawia się o wynik Legii, co, przyznamy, jest dość ciekawym odniesieniem.

Reklama

– Czujemy się bardzo dobrze, jesteśmy bronieni przez najdzielniejszych żołnierzy w Europie. Nie sądzę, żeby Rosjanie byli w stanie tutaj wejść. Nie wiem, czy w ogóle mają taką intencję. Ten plan Rosjan może się po prostu nie udać. Ja, będąc wewnątrz, bardziej się boję o wynik Legii w weekend niż o swoje bezpieczeństwo – powiedział Bartosz Cichocki, ambasador Polski na Ukrainie.

Legia zagra mecz w poniedziałek ze Śląskiem Wrocław.

Więcej o wojnie tutaj:

Reklama

CZYTAJ WIĘCEJ O WOJNIE NA UKRAINIE:

Fot. Newspix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank