Boniek: Nie ma bezpieczniejszego miejsca na mecz niż Moskwa

redakcja

Autor:redakcja

23 lutego 2022, 12:29 • 1 min czytania

Reklama
Boniek: Nie ma bezpieczniejszego miejsca na mecz niż Moskwa

Zbigniew Boniek, były prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, a obecnie honorowy prezes PZPN i członek władz UEFA, zabrał głos w sprawie barażowej meczu Rosja – Polska. Jego zdaniem bezpiecznym rozwiązaniem jest rozegranie spotkania w Moskwie.

Reklama

– Na temat sankcji, politycznych rozwiązań się nie wypowiadam. Natomiast jedno jest pewne- nie ma dla naszej reprezentacji bardziej bezpiecznego miejsca do rozegrania meczu niż Moskwa. Skoncentrujmy się na aspekcie sportowym, bo tylko na to mamy wpływ – napisał na Twitterze Zbigniew Boniek, honorowy prezes PZPN. Wcześniej Boniek pochwalił komentarz Jana Tomaszewskiego z „Super Expressu”. Były bramkarz reprezentacji Polski twierdzi, że PZPN może co najwyżej tupnąć nogą w fifowskiej toalecie.

WIĘCEJ O REPREZENTACJI POLSKI:

Reklama

fot. FotoPyK

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank