Gołębiewski: Przegraliśmy bardzo ważny mecz

redakcja

Autor:redakcja

06 grudnia 2021, 00:04 • 1 min czytania

Reklama
Gołębiewski: Przegraliśmy bardzo ważny mecz

Legia Warszawa po raz kolejny przegrała w Ekstraklasie. Mecz z Cracovią na konferencji podsumował trener Marek Gołębiewski. Zauważył przede wszystkim, że Legia od bardzo dawna nie potrafi wygrać na wyjeździe. 

Reklama

Przegraliśmy bardzo ważny mecz, kolejny na wyjeździe. Od sierpnia nie udało nam się osiągnąć korzystnego rezultatu na terenie rywala, i ta passa trwa. Straciliśmy bramkę po stałym fragmencie gry i nie udało nam się już wyrównać i przechylić szali zwycięstwa na swoją korzyść. Wyjeżdżamy stąd bez punktów – skomentował spotkanie Gołębiewski.

Odniósł się także do zmian, które przeprowadził. Przede wszystkim mowa o zdjęciu z boiska Mateusza Hołowni.

Zmiana Mateusza Hołowni była podyktowana wpuszczeniem na boisko zawodników bardziej ofensywnych. Chcieliśmy przestawić Maika Nawrockiego na pozycję półlewego obrońcy. Stąd taka decyzja – powiedział trener Legii.

Czytaj także:

Reklama

Ile znaczy trener w układance Mioduskiego?

Fot. Newspix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank