Kacper Przybyłko znów trafił – dwunasty gol w tym sezonie [WIDEO]

Damian Smyk

Autor:Damian Smyk

07 listopada 2021, 23:46 • 1 min czytania 1 komentarz

Kacper Przybyłko nie zatrzymuje się w rozgrywkach MLS. Polski napastnik zdobył swoją dwunastą bramkę w tym sezonie, a dzięki jego trafieniu Philadelphia Union zremisowała z New York City FC 1:1.

Po dwóch pustych przelotach w starciach z Toronto FC i Cincinnati tym razem polski snajper wpisał się na listę strzelców. Przybyłko otworzył wynik tego starcia w 26. minucie, po przerwie za sprawą Valentina Castellanosa gospodarze doprowadzili do remisu.

Przybyłko wciąż ściga się z Adamem Buksą o miano najlepszego polskiego napastnika MLS. Buksa na ten moment ma szesnaście trafień na koncie, Przybyłko dwanaście.

Pochodzi z Poznania, choć nie z samego. Prowadzący audycję "Stacja Poznań". Lubujący się w tekstach analitycznych, problemowych. Sercem najbliżej mu rodzimej Ekstraklasie. Dwupunktowiec.