Gol Adriana Benedyczaka [WIDEO]

28 października 2021, 23:10 • 1 min czytania 2 komentarze

Adrian Benedyczak strzelił bramkę Cittadelli w rozgrywkach Serie B. Polak pokonał bramkarza z bliskiej odległości.

Jak? Zrobił to, co należy do napastnika – dostawił szuflę w odpowiednim momencie.

Parma wygrała z Cittadellą 2:1. Polak strzelił gola w 59. minucie, po jego trafieniu na tablicy świetlnej widniał wynik 2:0. Cittadella zdobyła gola honorowego z karnego w 78. minucie, ale ostatecznie nie dała rady wyrównać. Benedyczak przebywał na boisku do 71. minuty.

Parma zajmuje trzynaste miejsce w lidze (z trzynastoma punktami). Dzięki dzisiejszemu zwycięstwu wydostała się ze strefy zagrożonej barażami. To drugie trafienie Benedyczaka w Serie B i jednocześnie pierwszy mecz w wyjściowym składzie.