Smuda chciałby trafić na Wisłę Kraków

redakcja

Autor:redakcja

30 września 2021, 17:29 • 1 min czytania

Reklama
Smuda chciałby trafić na Wisłę Kraków

Wieczysta Kraków eliminująca Chrobrego Głogów to jedna z większych niespodzianek Pucharu Polski. W końcu mowa o klubie, owszem, bogatym, ze świetnym piłkarzami, ale jednak IV-ligowym. Franciszek Smuda wypowiedział się na temat rywala, na którego chciałby trafić w kolejnej fazie turnieju.

Reklama

Wisełka! Nie będą musieli długo jechać, koszty są niższe, a klub ma problemy finansowe. Tak by było najlepiej – mówi Smuda, cytowany przez Onet.

Byłoby to bez wątpienia duże święto dla krakowskiej piłki. Wieczysta miażdży obecnie IV ligę. Bilans? 10 meczów, 9 zwycięstw, jeden remis. Bramki? 39 zdobytych, jedna stracona. Awans wydaje się być formalnością. Wieczysta – jak widać – nie boi się żadnych wyzwań.

Fot. newspix.pl

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank