Gol Frankowskiego, Polak się nie zatrzymuje!

26 września 2021, 22:42 • 1 min czytania 17 komentarzy

Niesamowite jest to wejście Przemysława Frankowskiego do Ligue 1. Najpierw były asysty, dobre występy, wiatr na wahadle, teraz doszły gole. I to jakie. Ten dzisiejszy? Palce lizać, nawinięcie rywala do środka i kapitalne uderzenie po widłach. Wiemy, że nie jest to szczyt oryginalności, ale musimy to mieć za sobą – Polak ma obecnie w klasyfikacji kanadyjskiej o pięć punktów więcej niż Lionel Messi w tej samej lidze.

Po prostu spójrzmy. Delicje.

Niestety dla Lens – prowadzenie 2:0 zostało szybko roztrwonione, bo jeszcze przed przerwą dwukrotnie trafił Dimitri Payet i doprowadził do remisu. Ale jest i dobra wiadomość – w drugiej połowie padła już tylko jedna bramka i było to trafienie Saida na 3:2 dla drużyny Frankowskiego.

Lens po wywiezieniu 3 punktów z Marsylii przeskoczyła Olympique w tabeli i obecnie ustępuje jedynie PSG. Spora w tym zasługa naszego „Franka”. Szacuneczek!

Marsylia – Lens 2:3 (2:2)