The Telegraph: W Polsce spodziewamy się głośniejszego buczenia niż w Budapeszcie

Jan Piekutowski

05 września 2021, 12:30 • 1 min czytania

Reklama
The Telegraph: W Polsce spodziewamy się głośniejszego buczenia niż w Budapeszcie

Już w niebawem do Warszawy przyjedzie reprezentacja Anglii, która zagra z Polską w meczu eliminacyjnym do mistrzostw świata 2022. Gareth Southgate zapowiedział, że jego podopieczni klękną również przed pierwszym gwizdkiem w tym spotkaniu. Rodzi to bardzo żywiołowe opinie. 

Reklama

Podobne zachowanie spotkało się z nieprzychylną reakcją trybun w Budapeszcie. Anglicy zdają sobie sprawę, że podobnie może być w Polsce, czego wyraz dał The Telegraph. Możemy tam przeczytać: – W Polsce spodziewamy się głośniejszego buczenia niż w Budapeszcie, gdy piłkarze uklękną przed meczem. Agresja wobec antyrasistowskiego gestu w Warszawie, również ze strony piłkarskich działaczy, może być tak zażarta, jak na Węgrzech.

Sprawę zachowania węgierskich kibiców bada obecnie FIFA.

Fot.Newspix

Jan Piekutowski

Angielski łącznik

Rozwiń
[email protected]

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank