Kolejny gol Świerczoka w Japonii

05 września 2021, 16:20 • 1 min czytania 3 komentarze

Jakub Świerczok kolejny raz daje sygnał, że Japonia to dla niego nie jest tylko wycieczka i możliwość zarobienia dobrych pieniędzy. Dzisiaj strzelił kolejną bramkę.

Świerczok trafił dla Nagyoi Grampus w ćwierćfinale Pucharu Ligi. Nagoya wygrała 2:0 z Kashimą Antlers i awansowała do kolejnej rundy rozgrywek. Świerczok rozegrał w tym meczu 60 minut, od 25 do 85.

To trzecie trafienie Świerczoka w Japonii. Rozegrał 6 meczów, ale minutowo te bramki wypadają lepiej – 252 minuty na boisku. Świerczok trafia więc co 82 minuty. Walczy o to, by mieć jeszcze mocniejszą pozycję.