Puchacz z asystą w debiucie w Unionie [WIDEO]

Damian Smyk

Autor:Damian Smyk

19 sierpnia 2021, 18:22 • 1 min czytania 15 komentarzy

Tymoteusz Puchacz potrzebował tylko sześciu minut, by zaliczyć asystę w swoim debiucie w barwach Unionu Berlin. Polak podawał do Taiwo Awoniyiego przy trafieniu na 1:0 w starciu z KuPS Kuopio.

Puchacz nie zaliczył jeszcze minuty w Bundeslidze, ale zadebiutował w Unionie meczem z Finami w eliminacjach do Ligi Konferencji. I już w szóstej minucie popisał się ładną akcją zakończoną asystą. Krótko rozegrał piłkę na lewym skrzydle, popędził bliżej bramki i dośrodkował na pierwszy słupek. Tam podanie na gola zamienił Taiwo Awoniyi.

Pochodzi z Poznania, choć nie z samego. Prowadzący audycję "Stacja Poznań". Lubujący się w tekstach analitycznych, problemowych. Sercem najbliżej mu rodzimej Ekstraklasie. Dwupunktowiec.