Dominik Nowak: – Wygrała dojrzałość piłkarska mojego zespołu

09 sierpnia 2021, 22:17 • 1 min czytania 0 komentarzy

Trener Korony Kielce, Dominik Nowak, na pomeczowej konferencji prasowej nie ukrywał radości z kolejnego triumfu jego drużyny. Kielczanie pokonali 3:1 Puszczę Niepołomicę, choć szkoleniowiec podkreślił, że przez moment zespół stracił kontrolę nad spotkaniem, przez co goście uzyskali trafienie kontaktowe. Natomiast pochwalił swoich zawodników za realizację założeń.

Cieszymy się z odniesionego drugiego zwycięstwa. Dziś wygrała dojrzałość piłkarska mojego zespołu. Od pierwszego gwizdka sędziego było widać po moich zawodnikach dużo energii. Dobrze weszliśmy w mecz i realizowaliśmy perfekcyjnie nasze założenia. Mogliśmy zamknąć to spotkanie jeszcze w pierwszej połowie, ale cieszymy się, że długimi fragmentami graliśmy bezpiecznie. Ten spokój trochę nas zgubił, bo wkradło się rozluźnienie i przytrafiło nam się kilka błędów. Po przerwie rywal zmienił ustawienie i złapał kontakt, ale nam udało się odpowiedzieć i uspokoić mecz – powiedział po spotkaniu z szkoleniowiec Korony Kielce.

źródło transkrypcji: transfery.info