Fernando Torres ogłosił swój powrót

redakcja

Autor:redakcja

26 maja 2021, 09:02 • 1 min czytania

Reklama
Fernando Torres ogłosił swój powrót

Fernando Torres odwiesił buty na kołek dwa lata temu. Od 2019 roku nie zajmował się profesjonalną piłką, poświęcając swój czas na akademię Atletico Madryt oraz siłownię. Teraz ogłosił, że wróci do gry. 

Reklama

Na jego instagramowym profilu pojawił się wczoraj sugestywny post.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez (@fernandotorres)

W jego treści Hiszpan napisał: „Rozumiem życie tylko w jeden sposób: grę w piłkę. Dlatego właśnie decyduję się na powrót”. Jednocześnie zakomunikował, że miejsce, w którym będzie występował, ogłosi już w piątek. Nie warto więc na ten temat szeroko spekulować, gdyż sam powrót Torresa jest już niemałym zaskoczeniem.

37-latek w trakcie swojej kariery reprezentował barwy Atletico Madryt, Liverpoolu, Chelsea oraz Milanu. Karierę kończył zaś w Japonii, gdzie grał dla ekipy Sagan Tosu. Od 23 sierpnia 2019 pozostaje emerytowanym piłkarzem.

Reklama

Fot.Newspix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank