Nieoficjalnie: mecze grupowe Polaków na EURO w Sewilli i St. Petersburgu

redakcja

Autor:redakcja

22 kwietnia 2021, 13:17 • 1 min czytania

Reklama
Nieoficjalnie: mecze grupowe Polaków na EURO w Sewilli i St. Petersburgu

Nic nie wyszło z pierwotnych planów dotyczących miejsc, w których reprezentacja Polski rozegra mecze w fazie grupowej podczas tegorocznych mistrzostw Europy. Mieliśmy rozegrać jeden mecz w Bilbao i dwa w Dublinie. Przez koronawirusa wszystko się zmieniło.

Reklama

Jak informuje TVP Sport, na 99 procent z Hiszpanią zmierzymy się w Sewilli, natomiast Słowaków i Szwedów podejmiemy na stadionie w Sankt Petersburgu.

Oznacza to, że nasza kadra będzie kursowała między miastami oddalonymi od siebie o 4500 kilometrów. 14 czerwca bowiem podejmiemy Słowaków na rosyjskiej ziemi, 19 czerwca gramy w Hiszpanii i znów trzeba wrócić do Petersburga, żeby 23 czerwca stanąć naprzeciwko Szwedów.

Reklama

Oficjalne potwierdzenie nowych lokalizacji ma nastąpić w piątek.

Fot. Newspix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank