Sandra Kubicka w Weszło FM! Tajski boks, Widzew i oświadczyny na antenie

Bartosz Burzyński

02 grudnia 2018, 18:55 • 1 min czytania

Reklama
Sandra Kubicka w Weszło FM! Tajski boks, Widzew i oświadczyny na antenie

Studio Weszło FM odwiedziła modelka Sandra Kubicka! Samuel Szczygielski i Ania Jazdżyk pogadali z nią o podróżach, byciu normalnym w blasku fleszy, treningach boksu tajskiego, kibicowaniu Barcelonie czy ego Cristiano Ronaldo… Sandra odpowiedziała też na fundamentalne w Łodzi pytanie – Widzew czy ŁKS? A w pewnym momencie audycja została przerwana przez dzwoniącego słuchacza, który… oświadczył się Sandrze Kubickiej na antenie! Zapraszamy do odsłuchu.

Reklama

Najnowsze

Reklama
Ekstraklasa

Królewski potwierdzał, że chce go w Wiśle. Zagra dla ligowego rywala

Mikołaj Duda
0
Królewski potwierdzał, że chce go w Wiśle. Zagra dla ligowego rywala
Ekstraklasa

Media: Szwarga ma nowy klub! Będzie asystentem w Ekstraklasie

Jan Broda
3
Media: Szwarga ma nowy klub! Będzie asystentem w Ekstraklasie