Kowalczyk po Memoriale Wagnera

redakcja

Autor:redakcja

27 sierpnia 2018, 15:06 • 1 min czytania

Reklama
Kowalczyk po Memoriale Wagnera

Edyta Kowalczyk (Przegląd Sportowy) podsumowała Memoriał Wagnera w kontekście zbliżających się mistrzostw świata siatkarzy. Rozmawiał Dariusz Urbanowicz.

Reklama

Najnowsze

Reklama
Ekstraklasa

Ciekawy transfer w Ekstraklasie. To skuteczny 21-latek [NEWS]

Duda  &  Janczyk
2
Ciekawy transfer w Ekstraklasie. To skuteczny 21-latek [NEWS]

Siatkówka

Reklama
Polecane

Nie ma złota Ligi Mistrzów dla Zawiercia. Perugia była świetna

Jakub Radomski
3
Nie ma złota Ligi Mistrzów dla Zawiercia. Perugia była świetna