post Avatar

Opublikowane 13.06.2017 12:21 przez

redakcja

Coś nam mówi, że Lechia Gdańsk miała w swojej historii lepsze dni, niż te ostatnio mijające. Najpierw przyszły kłopoty czy wręcz katastrofa w lidze, bo zespół, który początkowo mówił o mistrzostwie, nie załapał się nawet na podium i nie będzie występował w pucharach. Trochę dramat – zważywszy jeszcze na to, że rywal zza między w Europie zagra – lecz to nie koniec. Już wiadomo, że nowy sezon gdańszczanie zaczną jako ostatnia drużyna w tabeli i to nie dlatego, ponieważ tak przewiduje alfabet. Biało-zielonym Komisja Licencyjna wlepiła bowiem trzy minusowe punkty.

Pełny komunikat Komisji brzmi następująco:

Komisja uznała, że poprzez niewykazanie jednego zobowiązania transferowego oraz dwóch zobowiązań w stosunku do piłkarzy, które powstały przed 30 czerwca 2016 roku i których termin płatności upłynął przed 30 listopada 2016, Lechia Gdańsk naruszyła obowiązki informacyjne nałożone na Kluby wymogiem F.09 Podręcznika Licencyjnego.

Niewykazanie nieuregulowanych zobowiązań nie tylko stanowiło naruszenie obowiązków informacyjnych klubu, ale doprowadziło także do tego, że Komisja, działając w stanie wprowadzenia w błąd, nie uwzględniła przeterminowanych zobowiązań Klubu przy wydawaniu decyzji dotyczących wymogu kryterium F.09 Podręcznika Licencyjnego w sezonie 2016/2017. W tej sytuacji Komisja postanowiła nałożyć na Klub łączną sankcję regulaminową w postaci odebrania 3 pkt w sezonie 2017/2018 oraz sankcje finansową 250.000 PLN

Od powyższej decyzji klubowi przysługuje odwołanie do Komisji Odwoławczej ds. Licencji Klubowych PZPN wnoszone za pośrednictwem Komisji ds. Licencji Klubowych PZPN w terminie 5 dni.

Naprawdę, Lechia Gdańsk jest dla nas od dłuższego czasu wielką zagadką. Z jednej strony ściąga piłkarzy, którzy przecież nie mogą być tani – Kuciak, Krasić, bracia Paixao, Borysiuk, Peszko i tak dalej muszą swoje zarabiać. Nie przyjechali przecież do Gdańska, bo tam jest ładnie i można zwiedzić ZOO. Przyjechali zarabiać. Tymczasem biało-zieloni, którzy pozują na bardzo bogaty klub, co chwilę mają problemy z finansami. Między innymi:

– na początku maju pojawiła się informacja, że klub zalegał z wypłatami od lutego, a przecież walka o mistrzostwo trwała w najlepsze

– Komisja Licencyjna przyznając Lechii prawo do gry w tym sezonie zażyczyła sobie, by działalność klubu znalazła się pod jej nadzorem

– gdańszczanie długo ociągali się z przelaniem 300 tysięcy złotych na konto Śląska za Flavio

– w styczniu sezonu 15/16 Komisja Licencyjna zabrała gdańszczanom jeden punkt;

Litania grzechów i grzeszków, a przecież klub nie wygląda na biedny, kontraktując graczy, którzy grają incydentalnie, by wspomnieć choćby Maka i van Kessela. Naprawdę, trudno to zebrać w logiczną całość i trudno się zdecydować – to bogacz udaje nędzarza czy nędzarz bogacza?

Fot. 400mm.pl

Zaloguj się albo komentuj jako gość
Liczba komentarzy: 49
avatar
 
Zdjęcia
 
 
 
Audio i wideo
 
 
 
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
poznański kibic z kiełbaską z gryla w paszczy
poznański kibic z kiełbaską z gryla w paszczy

życzę lechii aby jej tych 3 punktów kiedyś zabrakło !!! 🙂 buahahahahahah

Weszlacki Komentator
Weszlacki Komentator

Nie życz drugiemu co tobie nie miłe.
Mójta też życzył Lechii żeby jej zabrakło punktów, po czym spierdzielił się z ligi z Podbeskidziem.

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Larry Gopnik
Larry Gopnik

Lechia działa trochę jak kuty na cztery nogi cwaniaczek, ktory obiecuje złote góry, a potem zwodzi i zapomina o terminach zapłaty. Idiotyczne, jak na klub powazny, czy też bardziej – aspirujacy do miana „powazny”. Pod każdym wzgledem, PRowo wygląda to przecież fatalnie.

wojsal
wojsal

To niestety cecha wielu polskich klubów.

YeahBunny
YeahBunny

I niestety wielu polskich „byznesmenów”

Jakubek
Jakubek

Przecież od 1410 wiadomo, że Lechia to pralnia pieniędzy. Dwustu zawodników przez ostatnie lata ( i to czasem naprawdę głośne nazwiska), a niby brak pieniędzy.

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Jakubek
Jakubek

Tak naprawdę istnieją tylko dwie możliwości takiego stanu rzeczy: albo ktoś kręci tam wałki, albo zarządza tam grupa podobnych amatorów jak w Ruchu.

Optiv
Optiv

Niech zdychają

KUBA97
KUBA97

Jak się wspólpracuje z takimi łajzami jak Mandziara to co się dziwić-weźmie kasę i spierdoli na Bahamy i tyle go widzieli.

Wicher
Wicher

Dobra, dobra. Teraz dostali 3 punkty 250 000 zł kary, ale jak się odwołają to zostanie z 1 punkt ujemny i ze 150 000 zł. Na luzaczku. Skoro Ruchowi kasowali tych punktów tak dużo i tak często to dlaczego mieliby tego nie zrobić Lechii skoro skala dużo mniejsza? Lechia to przy Ruchu pikuś, ale wiadomo trzeba ich pilnować. Następnym raz za taki przewał wylot z Ekstraklasy. Wszystko.

Staszek Anioł
Staszek Anioł

Kto wie, czy Lechia nie mierzyłaby wtedy w 30. kolejce w taki wynik, żeby i ten punkt przepadł po podziale. 😉

bastion79
bastion79

Nie ma lipy z tą komisją. Jeszcze się nie namyślili czy dać licencję Ruchowi to biorą Lechię na huki (podręcznikowe odwrócenie uwagi). Panie prezesie Boniek czy pan to widzi? Żartowałem.

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

M.S.
M.S.

W sumie, to nawet Ruch takich konsekwencji nie poniósł.

GeeN
GeeN

Według klubu temat dotyczy spraw dosyć błahych i piłkarzy, którzy nie grają już w Lechii od jakiegoś czasu. Nikt nie zgłasza jakichś roszczeń, nie stawia przed sądami arbitrażowymi, nikt nawet nie sieje „gównoburzy” w mediach. Sprawa jest prosta i jak sam Prezes potwierdza, to kwestie „bałaganu w papierach”.

Będą się kurwa odwoływać !!
Ale do kurwy nędzy, ile czasu musi minąć by w końcu zaczęło to poprawnie funkcjonować?

Nie będę wchodził w dywagacje, czy jak według nie których, Prezes Mandziara to dobry menadżer, czy jak według innych to hochsztapler piorący kasę. Jeden chuj, prowadzenie klubu powinien zacząć od znalezienia dobrego księgowego. A od 2 lat wygląda na to, że księgowość prowadzi im jakaś firma/pośrednik księgowy i to chyba jest usługa na telefon.

Raskolnikov74
Raskolnikov74

Wyjebać ich do pierwszej ligi. Nie chodzi o Lechię, ale o zasady! Nie ma litości dla surysynów

El Pistolero
El Pistolero

Jak sie kreci lody to i balagan w papierach sie znajdzie.
Jezeli wszystko byloby poukładane jak nalezy i klubem kierowali specjaliści, nie byłoby mowy o żadnym balaganie.
Co to wogule za tlumaczenie, balagan to sobie Mandziara moze miec w szufladzie z skarpetami!

wojsal
wojsal

Lechia ma tzw. pecha = nie dość, że nie ma pudła, nie ma pucharów; nie dość że w pucharach zagra Arka to jeszcze, ta słaba Arka przyczyniła się (pokonując Lecha w finale) do wyrzucenia Lechii z pucharów.

RKS_HUWDU
RKS_HUWDU

Lech jest sprawcą wszystkich nieszczęść, gdyby wygrał PP to Lechia by grała w pucharach a Legia nie została mistrzem.

wojsal
wojsal

Zważywszy, że u nas puchary to „pocałunek śmierci”, to Lech (czy też Arka) ochroniły Lechię przed tym nieszczęściem, jakim są puchary.

RKS_HUWDU
RKS_HUWDU

Ale przyznasz, że dla polskiej piłki lepiej żeby grała Lechia niż Arka

wojsal
wojsal

Niestety masz rację. Co mówię z przykrością.

Taiczo
Taiczo

Bez urazy czy to Arka czy Lechia oba kluby nic zwojują w el.LE, więc akurat w tym przypadku powiedzenie o „dobru Polskiej piłki” nie znajduje potwierdzenia.

damc
damc

A dlaczego Legia nie byłaby mistrzem Polski? Nie wiem co Lech miałby z tym wspólnego.

RKS_HUWDU
RKS_HUWDU

Gdyby Lech wygrał PP miałby puchary, co za tym idzie gdyby Jaga wygrała z nimi ostatni mecz byłaby MP

damc
damc

Jeżeli gdybamy to: Gdyby Lech wygrał PP miałby puchary, co za tym idzie gdyby Jaga wygrała z nimi ostatni mecz … Gdyby Legia wygrała mecz z Lechią, miałaby MP.

DerbyMakinka
DerbyMakinka

proste. Lech zdobywa Puchar Polski
potem w ostatniej kolejce przegrywa z Jagiellonia bo na Mistrza i tak szans by nie miał przy wyniku 0:0 Legii z Lechia
ale Lech PP nie zdobyl wiec z Jagiellonia przegrać nie mogł bo zająłby 4 miejsce i nie grałby wtedy w Pucharach.
kapujesz teraz?

damc
damc

W ogóle nie kapuje. Założyłeś, że Jaga wygrywa z Lechem. Załóż teraz, że Legia wygrywa z Lechią. Takie samo prawdopodbieństwo jak wygrana Jagi z Lechem w ostatniej kolejce. Jaga przegrała MP, nie w finale PP. Zdobyła po prostu mniej punktów. Gdybać można w nieskonczonosc. Reczywistośc jest inna.

DerbyMakinka
DerbyMakinka

jednak nic nie kumasz ale sprobuje jeszcze raz.
mecz legia-lechia skonczyl się a mecz jagiellonia-lech trwał jeszcze 10 minut tak?
wiec znano wynik z warszawy tak?
był remis 2:2 i jagiellonia mogla strzelić w 10 minut bramke na 3:2 tak?
zostalaby wtedy Mistrzem tak?
nie stało się tak tylko dlatego ze lech nie zdobyl PP i nie mogł przegrać bo wtedy nie zagrałby w ogole w pucharach tak?
gdyby miał PP odpusciłby Jadze z pewnoscia
teraz kumasz?

damc
damc

A co ma tutaj pech do czynienia? Wg mnie Lechia nie zakwalifikowała się do pucharów gdyż była najsłabsza z 4 czołowych drużyn. Pecha mozna mieć w pojedynczych meczach a nie w całym sezonie.

stamp
stamp

No tak ten najsłabszy wygrał z aktualnym vice trzykrotnie (8:0) a w rundzie finałowej nie przegrał meczu, nie stracił bramki. Pech, choć przyznaje pechowi bardzo ekipa Lechii pomogła.

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

stamp
stamp

Ciekawe co byś napisał gdyby Malarz przepuścił piłkę uderzoną przez Marco. Lechia nie miała szczęścia. Brak szczęścia to pech. Różnice między tymi czterema klubami były minimalne, żaden z nich zbytnio nie odstawał. Gdyby nie Kucharczyk to Legia nie wywiozłaby z Gdańska nawet punktu. Chyba nie ma wątpliwości kto w tym spotkaniu był drużyną lepszą. Wyjazdy to zmora i pewno dlatego Lechia nie utrzymała swojej przewagi do końca. Jednak wystarczyłby 3 pkt. z Koroną u siebie a ostatni mecz w Warszawie wyglądałby zupełnie inaczej. Ba gdyby nie te szybkie prowadzenie Lecha z Jagą. Wiem, gdyby, gdyby 😉

AndrzejeK
AndrzejeK

ciekawe co byloby gdyby matka miala kutasa

damc
damc

Ja wiem co by było. Jaga byłaby mistrzem:D

damc
damc

Po to jest bramkarz żeby bronić. Nie gdybam. Lechia miała najwięcej porażek z pierwszej czwórki. To nie jest pech tylko niewystarczające umiejętności/doświadczenia w grze o stawkę.

damc
damc

Btw, gdyby nie Kucharczyk, gdyby nie Malarz… Chyba po to kluby mają piłkarzy żeby grali, wygrywali, bronili, strzelali bramki. Gdyby nie CR7 t Real…, gdyby nie Messi to Barca… No stary, gdyby nie Paixao to Lechia nie walczyłaby o puchary, gdyby nie Kuciak, to Lechia byłaby w piździe. Po to sprowadza się piłkarzy żeby stawrzali przewagę nad rywalem.

stamp
stamp

Powtarzacie się. Zdaje sobie sprawę z gdybania czemu dałem wyraz w ostatnim zdaniu mojego komentarza. Żadna z tych czterech drużyn nie zdominowała rozgrywek, mecze były wyrównane i wszystko mogło się zupełnie inaczej skończyć. Padło na Lechię i skończyło się tak jak skończyło-kropka.

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Quotsa
Quotsa

Teraz już zawsze będziecie coś wrzucać o Arce jak piszecie o Lechii ? Kompleksy jakieś macie ?

„zważywszy jeszcze na to, że rywal zza między w Europie zagra”

„balony pękły w Gdańsku z wielkim hukiem, natomiast w Gdyni pękają ze śmiechu, bo biedniejsza i niedoceniana Arka zagra w Europie”

„Grzegorz Kuświk ma mniej goli (osiem) niż Rafał Siemaszko w lidze (11), a grał dłużej – 1740 minut do 1398.”

FC Bazuka Bolencin
FC Bazuka Bolencin

Kompleksy mają to do siebie, że nadmiernie okazywane lubią się mścić – o, tak jak w Krakowie jak się równy rok temu śmiali że „Pasy zagrają w pucharach a GTS nie”. No to pograli, a na koniec jeszcze ich Wisła z „hiszpańskim szrotem” wyprzedziła i się zamienili grupami mistrzowską/spadkową.
Siemaszko mógłby nawet 46 bramek strzelić w mijającym sezonie. Większość bezstronnych kibiców i tak go będzie pamiętać z tej legendarnej z przedostatniej kolejki i z tego rezolutnego wywiadu w przerwie tamtego meczu.

Bartek BAchorski
Bartek BAchorski

Nie ma co się spinać. Odwołają się zostanie 1 pkt i 100 tys.

El Pistolero
El Pistolero

I ja sie kurwa pytam!No co idzie to 40 baniek z budzetu skoro nie wystarcza nawet pensje?
Skandal
Mandziara OUT
Lawiranci pierdoleni!
Dla mnie jako kibica Lechii to jest wstyd i hańba.

GeeN
GeeN

Gdzie masz w tym oświadczeniu komisji, że są jakieś zaległości w pensjach? Sprawa dotyczy źle rozliczonych/zaksięgowanych spraw transferowych, poślednich zawodników, których już w Gdańsku nie ma. Podejrzewam, że Mandziara ma je rozliczone (pewnie na jakiś swój pokrętny sposób) i kłóci się o jakieś formalności z Komisją. Wszystko fajnie, tylko że cierpi na tym wizerunek klubu.

Proszę Cię, jeśli deklarujesz przynależność do zielono-białej rodziny, nie rozpowszechniaj tych weszlackich bzdur!! Przepisali artykuł z GW, które na podstawie jednej foty dorobili historię o negocjacjach w spłacaniu pensji (Sic!). Poważni dziennikarze, nim puścili kolejny przedruk, postanowili zadzwonić do osób, które na tym zdjęciu są i wyszło (nie weszło), że spotkanie dotyczyło dodatkowych premii za wynik sportowy. I tyle w temacie profesjonalizmu kopiuj/wklej pisarzy na tym portalu.
Naprawdę myślisz, że gwiazdki i pseudo gwiazdki (a jest ich kilka w Gdańsku) pozwoliło by się „ruchać” na jakiekolwiek pieniądze od pół roku? podpisywali by nowe kontrakty bez dostawanej pensji? To nie młodzież z Ruchu, która grała by za „promocję i paczkę chipsów”.

El Pistolero
El Pistolero

Jestem ciekaw czy Mandziara sobie tez nie placi od lutego 2016 i pracuje i imie wspolnego dobra?

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

AndrzejeK
AndrzejeK

masc na bol dupy potrzebna? czy jakos wytrzymasz?

LIGA MINUS. Quiz wiedzy o Ekstraklasie – Kowal prowadzącym!

29.03.2020
Weszło
29.03.2020

Pięciu rywali, z którymi Marcin Najman miałby szansę

Marcin Najman dostał wczoraj w trąbę. Nie jest to informacja sensacyjna, sensacją byłoby to, gdyby w trąbę nie dostał. W każdym razie Najman przemówił następującymi słowami: – Jeżeli zrobicie mi jakieś ładne pożegnanie, to być może jeszcze raz się skuszę. Trzeba tylko będzie zrobić odpowiedni matchmaking, żeby ten rywal nie był tak silny, jak „Bestia”. […]
29.03.2020
Bukmacherka
29.03.2020

500 zł dodatkowego bonusu w BETFANIE! Zgarnij Extra Siano

Legalny polski bukmacher BETFAN przygotował dla graczy specjalną promocję. Dzięki niej możemy zyskać aż do 500 zł dodatkowego bonusu. Jak odebrać dodatkową kasę i na czym dokładnie polega ta promocja? Wyjaśniamy. Do końca marca gracze BETFANA mogą zyskać naprawdę solidny bonus. Extra Siano to dodatkowy bonus 100% od depozytu aż do 500 zł. Warunki otrzymania bonusu […]
29.03.2020
Weszło
29.03.2020

Koniec kawioru i szampana, czas na suchy chleb dla konia. Angielski futbol w potrzasku.

Legendarny menedżer Liverpoolu mawiał: “Niektórzy ludzie uważają, że piłka nożna jest sprawą życia i śmierci. Jestem rozczarowany takim podejściem. Mogę zapewnić, że to coś o wiele ważniejszego”. Choć przez lata te słowa były dla miłośników futbolu swoistym credo wyrytym w głębi serc, dziś stały się tylko groteskowym wspomnieniem czasów minionych. Powiedzenie Billa Shankly’ego to jednak […]
29.03.2020
Inne sporty
29.03.2020

O, to jest ten Olejniczak – miło się na niego patrzy!

Kibic polskiej piłki ręcznej zachwycał się retro meczami dużo wcześniej niż kibic piłki nożnej, zmuszony od kilku tygodni do oglądania powtórek w związku z koronawirusem. Od MŚ 2017 nasz handball dołuje, więc niedługo później można było wejść we wspominkowy tryb pt. „Kiedyś to było”. Jeśli mielibyśmy wytypować jednego szczypiornistę, który może sprawić, że przestaniemy żyć […]
29.03.2020
Weszło
29.03.2020

KOWAL MANAGER 10 | Czy NAPRAWDĘ nie zakwalifikujemy się na EURO 2020?!

Ostatni odcinek skończyliśmy typowym cliffhangerem – 0:2 z Izraelem, druga połowa, jedna bramka od wylotu z Euro 2020 (w grze nie ma wirusa, chociaż tam). Czy uda się dowieźć ten cudowny rezultat? Podpowiedzi szukajcie w miniaturce u góry. Ale przede wszystkim – oglądajcie! 
29.03.2020
Weszło
29.03.2020

Dlaczego nieszanowani przez kluby mogą nie zgodzić się na obniżkę pensji?

Wyobraź sobie, że pracodawca nie ma szacunku do twojej pracy i przez wiele miesięcy nie wypłaca ci regularnie pensji. Tłumaczenia są różne – bo trzeba czekać na pieniądze od miasta, bo jeszcze nie teraz, bo potem, bo jutro, które jutro zastępuje nowe jutro, bo jeszcze pierdyliard różnych rzeczy. Człowiek długo zaciska zęby, czasami ubiega się […]
29.03.2020
Bukmacherka
29.03.2020

Egzotyczne pojedynki w eWinner – wysokie kursy na Nikaraguę!

Co tam panie w egzotyce? Nikaragua wciąż kopie, a my korzystamy z atrakcyjnej oferty eWinnera na tę ligę! Dzięki niej obstawimy pojedynki między poszczególnymi drużynami po bardzo korzystnych kursach. Na czym spróbujemy dziś zarobić? Sprawdźcie naszą analizę! Pojedynek: Juventus FC – Chinandega FC Jedne z najgorszych wyjazdowych drużyn w lidze w korespondencyjnym pojedynku? Brzmi jak […]
29.03.2020
Weszło
29.03.2020

„Bez dystansu człowiek nie poradzi sobie w zawodzie sędziego”

– Jak ktoś chce być sędzią, musi wyłączyć potrzebę bycia docenionym. To może zabrzmi dziwnie, ale naprawdę rzadko docenia się nas za cokolwiek. Albo przechodzimy niezauważeni, albo się nas krytykuje. Jeśli ktoś sobie z tym nie radzi, jeśli ktoś nie ma dystansu do tego co się wydarzyło, jaką decyzję podjął, jak przeprowadził zawody, przepadnie – […]
29.03.2020
Bukmacherka
29.03.2020

Liga białoruska z Totolotkiem – zarób na golach i kartach!

Legalny bukmacher Totolotek oferuje graczom ciekawe zakłady na ligę białoruską! W ofercie znajdziemy m.in. typy na strzelców bramek czy ilość żółtych kartek. Sprawdźcie, na czym można zarobić, obstawiając mecz Niomana Grodno z FK Witebsk! Nioman Grodno – FK Witebsk Ostatnie mecze bezpośrednie: RWPRR Poprzednie spotkania Niomana: PPRPW Ostatnie mecze Witebska: WPPPP Nioman Grodno ostatnie zwycięstwo odniósł […]
29.03.2020
Weszło
29.03.2020

„Niekochani” w Brzęczku nie rozkochali

Wczoraj premierę miał pierwszy odcinek „NIEKOCHANYCH”, czyli serialu dokumentalnego o reprezentacji Jerzego Brzęczka. Moment, z jednej strony, idealny: cały sport stoi, tegoroczne danie główne, czyli Euro, przełożone, ludzie są spragnieni biało-czerwonych. Ale z drugiej strony, ten film, w trakcie sportowej próżni, nabiera większej wagi, niż nabrałby normalnie. Jest w centrum zainteresowania. Wzbudza sto razy większe […]
29.03.2020
Weszło
29.03.2020

QUIZ. Czy jest jakiś klub, którego nie prowadzili?

Dobra, od razu opowiemy na tytułowe pytanie – tak, są takie kluby. Ale faktem jest, że trenerska karuzela kręci się u nas w takim tempie, że kilku szkoleniowców mogłoby zacząć dorabiać jako przewodnicy po kraju – w tak wielu miejscach pracowali. Stąd pomysł na nasz kolejny quiz. My podajemy nazwisko trenera i cztery nazwy klubów, […]
29.03.2020
Weszło
29.03.2020

Koronawirus nie oszczędza największych pomników. Óscar Tabárez zwolniony

Był kimś znacznie więcej niż selekcjonerem. Był rewolucjonistą, który jednak zamiast jak jego poprzednicy chwytać za bagnety, chciał przemiany opartej o organizację, mądrość, rozwiązania systemowe. Óscar Washington Tabárez przez ostatnich czternaście lat przemieniał urugwajską piłkę. Wyrugował brutalność i cynizm, nie zatracając po drodze tego, co czyniło Celeste wyjątkowymi – „garra charrua”, wojowniczego charaktery narodu znad […]
29.03.2020

LIGA PL #1 – TRAŁKA, WAWRZYNIAK, ŻEWŁAKOW I KĘDZIOREK

Łukasz Trałka, Jakub Wawrzyniak, Michał Żewłakow i Maciej Kędziorek zapraszają na pierwszy odcinek programu #LigaPL.
29.03.2020
Bukmacherka
29.03.2020

Zakłady specjalne na ligę białoruską w Superbet!

Za naszą wschodnią granicą rozgrywki trwają w najlepsze, więc kontynuujemy naszą serię porad dla graczy. W ofercie zakładów bukmacherskich Superbet znajdziemy specjalne zdarzenia, dzięki którym obstawimy kombinację dwóch dzisiejszych spotkań. Które zdarzenia dadzą nam zarobić? Sprawdźcie naszą analizę! Dzień z ligą białoruską – zakłady specjalne Superbet! Legalny bukmacher Superbet oferuje graczom ciekawą ofertę zakładów specjalnych. […]
29.03.2020
Weszło Extra
29.03.2020

„Służba Bezpieczeństwa mnie nachodziła, dlatego chciałem wyjechać z Polski”

– Nie planowałem, że pozostanę w Austrii na stałe. Chciałem wyjechać tylko na jakiś czas. W Polsce strasznie mnie nachodziła Służba Bezpieczeństwa. Chcieli, żebym zapisał się do partii, tak jak kiedyś Tomaszewski. Gnoje nachodzili mnie i moją rodzinę. Nie wiem, może miałem na kogoś kapować? Utrudniali mi życie, choć trzymałem się przecież daleko od polityki. […]
29.03.2020
Weszło
29.03.2020

„50% obniżki to dużo, nie godzimy się na to”. Pierwszoligowcy o cięciach w wypłatach

Mateusz Borek w Kanale Sportowym stwierdził niedawno, że pierwsza liga to najdroższe rozgrywki w kraju, bo pieniędzy z praw telewizyjnych wiele nie ma, a płacić trzeba na poziomie Ekstraklasy. Kluby zaplecza poszły śladem kolegów z wyższej ligi i zapowiedziały, że cięcia płac mogą sięgać 50%, ale zarobki nie będą niższe niż 4000 zł brutto. Jak […]
29.03.2020
Weszło
29.03.2020

Juventus zaoszczędzi 90 milionów euro! Piłkarze i trener nie podbiorą czterech pensji

Jedne kluby ogłosiły już, że wobec kryzysu nie muszą ciąć płac, bo wypracowały zawczasu pokaźną górkę – patrz na przykład Athletic Bilbao. Inne – jak FC Barcelona – redukować będą zdecydowanie, zdaniem hiszpańskich mediów, nawet o 70 procent. Piłkarze lidera Serie A Juventusu wraz ze swoim trenerem Maurizio Sarrim poszli jednak jeszcze o krok dalej – za […]
29.03.2020