Nie wierzę, żeby w Centralnej Lidze Juniorów nie było wielu fajnych zawodników

redakcja

Autor:redakcja

21 marca 2017, 19:32 • 1 min czytania

Reklama
Nie wierzę, żeby w Centralnej Lidze Juniorów nie było wielu fajnych zawodników

Jest karuzela trenerska, jest karuzela zawodników. Zostają w lidze, bo są znani, bo kilka razy się pokazali. Nie wierzę, żeby w Centralnej Lidze Juniorów nie było fajnych zawodników, mogących wykorzystać szansę i ich zastąpić. 

Reklama

Najnowsze

Reklama
Mundial 2026

Widmo „hańby w Kansas City”. Kuriozalna sytuacja w grupie J

Jan Broda
0
Widmo „hańby w Kansas City”. Kuriozalna sytuacja w grupie J

Weszło

Reklama