Synu, kup tę Legię, bo już mam dość tych kłótni. Wszystko to golasy bez pieniędzy

redakcja

Autor:redakcja

16 marca 2017, 18:39 • 1 min czytania

Reklama
Synu, kup tę Legię, bo już mam dość tych kłótni. Wszystko to golasy bez pieniędzy

W dzisiejszym odcinku „One Man Show” Paweł Zarzeczny nie porusza wielu tematów związanych z piłką, ale odnosi się między innymi do walki o władzę w warszawskiej Legii. – Mamy taki wielki klub w Warszawie i się kłóci o niego kilku gości bez pieniędzy. To chyba lepiej, żeby przyszedł ktoś z forsą i to wszystko ogarnął.

Reklama

Ostatni odcinek możecie natomiast obejrzeć tutaj:

Najnowsze

Reklama
Mundial 2026

Widmo „hańby w Kansas City”. Kuriozalna sytuacja w grupie J

Jan Broda
0
Widmo „hańby w Kansas City”. Kuriozalna sytuacja w grupie J

Weszło

Reklama