Nie mam Twittera, bo pisałbym głupoty za darmo. Teraz robię to za pieniądze

redakcja

Autor:redakcja

14 marca 2017, 18:51 • 1 min czytania

Reklama
Nie mam Twittera, bo pisałbym głupoty za darmo. Teraz robię to za pieniądze

Zapraszamy na kolejny odcinek One Man Show. Dziś Paweł polemizuje z ostatnim felietonem Przemysława Rudzkiego z Przeglądu Sportowego. Dotyczy on przemian w dziennikarstwie, a to – jak zapewne wiecie – jeden z ulubionych tematów Zarzecznego. 

Reklama

Najnowsze

Reklama
Mundial 2026

Widmo „hańby w Kansas City”. Kuriozalna sytuacja w grupie J

Jan Broda
0
Widmo „hańby w Kansas City”. Kuriozalna sytuacja w grupie J

Weszło

Reklama