One Man Show: „Liga+ Extra to żenada”

Piotr Tomasik

21 listopada 2016, 16:23 • 1 min czytania

Reklama
One Man Show: „Liga+ Extra to żenada”

Zapraszamy na kolejny odcinek videobloga Pawła Zarzecznego. Dziś nasz stały felietonista pochyli się nad wydarzeniami z minionego weekendu. Od „Stanu Futbolu”, przez mecze lig zagranicznych i Ekstraklasy, aż po występ Kamila Grosickiego w „Lidze+ Extra”.

Reklama

I jeszcze piątkowy odcinek, jeśli przegapiliście:

Najnowsze

Reklama
Mundial 2026

Kto gra o co w ostatniej kolejce mundialu? Analizujemy

AbsurDB
0
Kto gra o co w ostatniej kolejce mundialu? Analizujemy

Weszło

Reklama