W gazetach nie ma nic ze zgrupowania kadry, przeraża mnie to…

Piotr Tomasik

06 października 2015, 14:21 • 1 min czytania

Reklama
W gazetach nie ma nic ze zgrupowania kadry, przeraża mnie to…

Późno bo późno, ale jest – dzisiejszy, jak zwykle ciekawy odcinek One Man Show.

Reklama

 

I jeszcze wczorajszy odcinek.

Najnowsze

Reklama
Mundial 2026

Widmo „hańby w Kansas City”. Kuriozalna sytuacja w grupie J

Jan Broda
0
Widmo „hańby w Kansas City”. Kuriozalna sytuacja w grupie J

Weszło

Reklama