Legia i Lech wychodzą do kibiców. Jedni zaprosili dzieciaki, a drudzy… sprawdzili bilety

redakcja

Autor:redakcja

30 października 2014, 12:13 • 1 min czytania

Reklama
Legia i Lech wychodzą do kibiców. Jedni zaprosili dzieciaki, a drudzy… sprawdzili bilety

Stadiony mamy ładne lub bardzo ładne, ale – niestety – puste w połowie lub w większości. Dlatego jesteśmy zwolennikami każdej akcji marketingowej, mającej na celu „przyprowadzenie” nowego kibica na stadion lub ponowne zachęcenie tego, który z różnych względów się obraził. Tak to już jest, że gdy mija efekt nowego stadionu, nagle kurczy się publika.

Reklama

Dziś swoje mecze w roli gospodarzy zagrają Legia Warszawa oraz Lech Poznań. Środek tygodnia, nieszczególnie ciepło, więc trudno spodziewać się frekwencji rzędu… nawet tej średniej. W Warszawie z postanowili więc na spotkanie z Pogonią Szczecin zaprosić 7,5 tysiąca dzieciaków, z kolei w Poznaniu – przeprowadzili dość nietypową kampanię. Nietypową, lecz nam podoba się i to bardzo, zresztą popatrzcie sami.

Fot. FotoPyK 

Najnowsze

Reklama
Ekstraklasa

Królewski potwierdzał, że chce go w Wiśle. Zagra dla ligowego rywala

Mikołaj Duda
0
Królewski potwierdzał, że chce go w Wiśle. Zagra dla ligowego rywala
Ekstraklasa

Media: Szwarga ma nowy klub! Będzie asystentem w Ekstraklasie

Jan Broda
1
Media: Szwarga ma nowy klub! Będzie asystentem w Ekstraklasie

Weszło

Reklama