Kaczmarek uciekł z Arki

redakcja

Autor:redakcja

07 lipca 2008, 15:06 • 1 min czytania

Reklama

Bogusław Kaczmarek nie jest już trenerem Arki Gdynia! Napracował się całe dwa dni, a zrezygnować postanowił… po artykule w „Dzienniku Bałtyckim”. Tam, nie oszukujmy się, zasugerowano, że „Bobo” ma sporo za uszami.
Wszystko przez ten oto cytat, fragment listu kibiców Arki Gdynia do Ryszarda Krauzego: „…trudno zaprzeczyć, że jest tych wątpliwości wiele. Jedną z nich jest próba zatrudnienia trenera, o którym kibice Arki nie mają dobrego zdania. A i jego przeszłość, nie jest do końca wyjaśniona. A nie chcemy [kibice – red.] żeby Arka po raz kolejny znalazła się na czołówkach gazet (i to nie w kontekście sukcesów sportowych)…”

Kaczmarek powinien się więc zawinąć. Uniósł się honorem czy przestraszył?

Reklama

Najnowsze

Reklama
Mundial 2026

Klose pogratulował Messiemu. „Zawsze mówiłem, że nie jest zły”

Braian Wilma
14
Klose pogratulował Messiemu. „Zawsze mówiłem, że nie jest zły”

Weszło

Reklama