Blog Kowalczyka – Kokoszka to głąb

redakcja

Autor:redakcja

06 lipca 2008, 23:42 • 1 min czytania

Reklama
Blog Kowalczyka – Kokoszka to głąb

„Czas rozliczyć odpowiedzialnych za kompromitację polskiej piłki – są nimi oczywiście polscy trenerzy, którzy zawalili nam całe Euro 2008. Dziekanowski, Nawałka i Kaczmarek – to oni przeprowadzali złe rozgrzewki, źle rozdawali koszulki treningowe i źle (wręcz fatalnie!) rozstawiali słupki. Co tu dużo gadać – spieprzyli nam całe mistrzostwa. Jedynie Leo Beenhakker wywiązał się ze swojej pracy jak należy i zdołał mimo tak nieporadnych asystentów zdobyć jeden punkt. Zdobyć to mało powiedziane – wyrwać go z paszczy z lwa, w meczu z gospodarzami imprezy” – kpi w swoim nowym wpisie na blogu Wojciech Kowalczyk. Pisze też sporo o Adamie Kokoszcze oraz o tym, po co niektórzy jeżdżą do Wrocławia…

Reklama

Kto jeszcze nie zaglądał na blog Wojciecha Kowalczyka, niech kliknie tutaj.

Najnowsze

Reklama
Mundial 2026

Klose pogratulował Messiemu. „Zawsze mówiłem, że nie jest zły”

Braian Wilma
14
Klose pogratulował Messiemu. „Zawsze mówiłem, że nie jest zły”

Weszło

Reklama