Madej w Coimbrze – stadion troszkę ładniejszy

redakcja

Autor:redakcja

05 lipca 2008, 03:29 • 1 min czytania

Reklama
Madej w Coimbrze – stadion troszkę ładniejszy

Kilka dni temu pisaliśmy, że Łukasz Madej zagra w Portugalii. Nie wiedzieliśmy jeszcze wtedy, w jakim klubie. Teraz nadrabiamy zaległości i odnotowujemy – w Akademice Coimbra.
– Chciałem spróbować sił w lidze zagranicznej. Krajowe oferty mnie nie interesowały. Gdybym miał zostać w Polsce, to nadal bym grał w ŁKS. Wszystko wskazuje jednak na to, że karierę będę kontynuował w Portugalii. Cieszę się z tego, gdyż z tamtejszej ligi jest znacznie bliżej do Hiszpanii i Francji, gdzie chciałbym grać w przyszłości – stwierdził Madej.

Reklama

My życzymy powodzenia i zazdrościmy warunków życia. Coimbra to piękne, akademickie miasto z minimalnie ładniejszym stadionem niż ten należący do ŁKS:) Ale to może kwestia gustu, możecie porównać zdjęcia..

Najnowsze

Reklama
Mundial 2026

Klose pogratulował Messiemu. „Zawsze mówiłem, że nie jest zły”

Braian Wilma
14
Klose pogratulował Messiemu. „Zawsze mówiłem, że nie jest zły”

Weszło

Reklama