Kolejny Hiszpan w Legii

redakcja

Autor:redakcja

05 lipca 2008, 15:22 • 1 min czytania

Reklama

Nie tak dawno w jednym z naszych felietonów pojawił się tekst o „hiszpance” w Legii, jako nowej chorobie tego klubu. Wiele osób się z nim nie zgadzało, nie nam oceniać, czy autor miał rację (każdy ma swój punkt widzenia), ale do listy wymienionych przez niego objawów „hiszpanki” dodajemy kolejną.Jak udało nam się dowiedzieć, w Legii do zespołu Młodej Ekstraklasy sprowadzono fizjologa z Hiszpanii, a że ni w ząb nie zna polskiego, to dodatkowo z zespołem jest cały czas tłumacz.

Reklama

Niedługo wstęp na Łazienkowską tylko za okazaniem certyfikatu z języka hiszpańskiego lub dla studentów iberystyki.

Najnowsze

Reklama
Mundial 2026

Klose pogratulował Messiemu. „Zawsze mówiłem, że nie jest zły”

Braian Wilma
14
Klose pogratulował Messiemu. „Zawsze mówiłem, że nie jest zły”

Weszło

Reklama