Czy Lech powinien puścić Quinterosa?

redakcja

Autor:redakcja

05 lipca 2008, 03:02 • 1 min czytania

Reklama
Czy Lech powinien puścić Quinterosa?

Czy nie uważacie, że Lech powinien zdecydować się na ładny gest wobec Henry’ego Quinterosa i… rozwiązać z nim kontrakt? 31-letni zawodnik jest zdesperowany, by wracać do ojczyzny i zająć się chorym ojcem. Sam zawodnik bierze pod uwagę wykupienie swojego kontraktu za 100 tysięcy dolarów. Ma szczęście, że dolar nisko stoi…
Oczywiście w Poznaniu mogą podejrzewać, że choroba ojca to tylko wybieg, by… przenieść się do zespołu Alianz Lima, którego Quinteros jest wychowankiem. Ale chyba aż tak cyniczny Peruwiańczyk by nie był i takich argumentów się nie chwytał. Niby wszystko jest możliwe, ale akurat w to wierzyć nam się nie chce.

Reklama

Sam Quinteros mówi na łamach „Faktu”: – To nie jest tak, że straciłem nagle ochotę na grę w Europie i mam gdzieś Lecha. Proszę mnie zrozumieć, w moim kraju rodzina jest najważniejsza. A ja jestem najstarszym synem i moim obowiązkiem jest opieka nad chorym ojcem.

Z kolei Franciszek Smuda dodaje: – – Już straciliśmy piłkarza i trzeba się z tym pogodzić. Henry jest ciałem z nami w Austrii, ale myślami tylko i wyłącznie w Limie. Nawet gdyby tutaj został, to nie byłoby z niego wielkiego pożytku.

Co wy sądzicie? Quinteros grał w Lechu tak jak potrafił, dawał z siebie wszystko, 100 tysięcy dolarów takiemu klubowi olbrzymiej różnicy nie robi… Powinni go puścić?

Fot. W.Sierakowski

Reklama

Najnowsze

Reklama
Mundial 2026

Klose pogratulował Messiemu. „Zawsze mówiłem, że nie jest zły”

Braian Wilma
14
Klose pogratulował Messiemu. „Zawsze mówiłem, że nie jest zły”

Weszło

Reklama