EKSTRAKLASA SA ogłosiła terminarz na najbliższy sezon piłkarski. W dniu dzisiejszym oficjalnie nie można powiedzieć, jakie drużyny wybiegną na boiskach w dniach 25-27.07, ponieważ trwają jeszcze procesy administracyjne, związane z degradacją Zagłębia Lubin, Korony Kielce, Widzewa Łódź czy nie przyznaniu licencji Polonii Bytom. Różne pogłoski głoszą, że Groclin Grodzisk Wielkopolski miałby przenieść się wprost na ul. Konwiktorską do Polonii Warszawa. A na deser – jeszcze nie wiadomo, kto będzie sponsorem strategicznym ligi. Piłka nożna – Made in Poland
Poniżej zamieszczamy terminarz:

Kolejka 1 (25-27.07.)
Górnik Zabrze – GKS Bełchatów
Jagiellonia Białystok – Cracovia
Lech Poznań – Odra Wodzisław Śląski
Legia Warszawa – Lechia Gdańsk
Łódzki KS – Śląsk Wrocław
Wisła Kraków – Ruch Chorzów
Piast Gliwice – Znicz Pruszków
Arka Gdynia – Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski

Kolejka 2 (01-03.08.)
Cracovia – Arka Gdynia
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski – Piast Gliwice
GKS Bełchatów – Legia Warszawa
Jagiellonia Białystok – Górnik Zabrze
Odra Wodzisław Śląski – Wisła Kraków
Ruch Chorzów – Śląsk Wrocław
Lechia Gdańsk – Łódzki KS
Znicz Pruszków – Lech Poznań

Kolejka 3 (08-10.08.)
Górnik Zabrze – Ruch Chorzów
Lech Poznań – GKS Bełchatów
Legia Warszawa – Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
Łódzki KS – Odra Wodzisław Śląski
Wisła Kraków – Znicz Pruszków
Śląsk Wrocław – Lechia Gdańsk
Piast Gliwice – Cracovia
Arka Gdynia – Jagiellonia Białystok

Kolejka 4 (15-17.08.)
Cracovia – Łódzki KS
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski – Wisła Kraków
GKS Bełchatów – Piast Gliwice
Jagiellonia Białystok – Lech Poznań
Odra Wodzisław Śląski – Legia Warszawa
Ruch Chorzów – Lechia Gdańsk
Arka Gdynia – Górnik Zabrze
Znicz Pruszków – Śląsk Wrocław

Kolejka 5 (22-24.08.)
Lech Poznań – Górnik Zabrze
Legia Warszawa – Jagiellonia Białystok
Łódzki KS – Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
Ruch Chorzów – Znicz Pruszków
Wisła Kraków – GKS Bełchatów
Lechia Gdańsk – Cracovia
Śląsk Wrocław – Odra Wodzisław Śląski
Piast Gliwice – Arka Gdynia

Kolejka 6 (29-31.08.)
Cracovia – Wisła Kraków
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski – Śląsk Wrocław
GKS Bełchatów – Łódzki KS
Górnik Zabrze – Legia Warszawa
Jagiellonia Białystok – Piast Gliwice
Odra Wodzisław Śląski – Ruch Chorzów
Arka Gdynia – Lech Poznań
Znicz Pruszków- Lechia Gdańsk

Kolejka 7 (12-14.09.)
Legia Warszawa – Arka Gdynia
Łódzki KS – Jagiellonia Białystok
Ruch Chorzów – Cracovia
Wisła Kraków – Lech Poznań
Lechia Gdańsk – Odra Wodzisław Śląski
Śląsk Wrocław – GKS Bełchatów
Piast Gliwice – Górnik Zabrze
Znicz Pruszków – Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski

Kolejka 8 (19-21.09.)
Cracovia – Legia Warszawa
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski – Ruch Chorzów
GKS Bełchatów – Lechia Gdańsk
Górnik Zabrze – Śląsk Wrocław
Jagiellonia Białystok – Wisła Kraków
Lech Poznań – Piast Gliwice
Odra Wodzisław Śląski – Znicz Pruszków
Arka Gdynia – Łódzki KS

Kolejka 9 (26-28.09.)
Legia Warszawa – Piast Gliwice
Łódzki KS – Lech Poznań
Odra Wodzisław Śląski – GKS Bełchatów
Ruch Chorzów – Jagiellonia Białystok
Wisła Kraków – Arka Gdynia
Lechia Gdańsk – Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
Śląsk Wrocław – Cracovia
Znicz Pruszków – Górnik Zabrze

Kolejka 10 (03-05.10.)
Cracovia – Znicz Pruszków
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski – Odra Wodzisław Śląski
GKS Bełchatów – Ruch Chorzów
Górnik Zabrze – Wisła Kraków
Jagiellonia Białystok – Śląsk Wrocław
Lech Poznań – Legia Warszawa
Piast Gliwice – Łódzki KS
Arka Gdynia – Lechia Gdańsk

Kolejka 11 (17-19.10.)
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski – Cracovia
Łódzki KS – Legia Warszawa
Odra Wodzisław Śląski – Jagiellonia Białystok
Ruch Chorzów – Lech Poznań
Wisła Kraków – Piast Gliwice
Lechia Gdańsk – Górnik Zabrze
Śląsk Wrocław – Arka Gdynia
Znicz Pruszków – GKS Bełchatów

Kolejka 12 (24-25.10.)
Cracovia – Odra Wodzisław Śląski
GKS Bełchatów – Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
Górnik Zabrze – Łódzki KS
Jagiellonia Białystok – Lechia Gdańsk
Lech Poznań – Śląsk Wrocław
Legia Warszawa – Wisła Kraków
Piast Gliwice – Ruch Chorzów
Arka Gdynia – Znicz Pruszków

Kolejka 13 (7-9.11.)
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski – Jagiellonia Białystok
GKS Bełchatów – Cracovia
Odra Wodzisław Śląski – Górnik Zabrze
Ruch Chorzów – Arka Gdynia
Wisła Kraków – Łódzki KS
Lechia Gdańsk – Lech Poznań
Śląsk Wrocław – Piast Gliwice
Znicz Pruszków – Legia Warszawa

Kolejka 14 (14-16.11.)
Górnik Zabrze – Cracovia
Jagiellonia Białystok – Znicz Pruszków
Lech Poznań – Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
Legia Warszawa – Śląsk Wrocław
Łódzki KS – Ruch Chorzów
Wisła Kraków – Lechia Gdańsk
Piast Gliwice – Odra Wodzisław Śląski
Arka Gdynia – GKS Bełchatów

Kolejka 15 (21-23.11.)
Cracovia – Lech Poznań
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski – Górnik Zabrze
GKS Bełchatów – Jagiellonia Białystok
Odra Wodzisław Śląski – Arka Gdynia
Ruch Chorzów – Legia Warszawa
Lechia Gdańsk – Piast Gliwice
Śląsk Wrocław – Wisła Kraków
Znicz Pruszków – Łódzki KS

Kolejka 16 (28-30.11.)
Cracovia – Jagiellonia Białystok
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski – Arka Gdynia
GKS Bełchatów – Górnik Zabrze
Odra Wodzisław Śląski – Lech Poznań
Ruch Chorzów – Wisła Kraków
Lechia Gdańsk – Legia Warszawa
Śląsk Wrocław – Łódzki KS
Znicz Pruszków – Piast Gliwice

Kolejka 17 (05-07.12.)
Górnik Zabrze – Jagiellonia Białystok
Lech Poznań – Znicz Pruszków
Legia Warszawa – GKS Bełchatów
Łódzki KS – Lechia Gdańsk
Wisła Kraków – Odra Wodzisław Śląski
Śląsk Wrocław – Ruch Chorzów
Piast Gliwice – Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
Arka Gdynia – Cracovia

Kolejka 18 (27.02-01.03.)
Cracovia – Piast Gliwice
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski – Legia Warszawa
GKS Bełchatów – Lech Poznań
Jagiellonia Białystok – Arka Gdynia
Odra Wodzisław Śląski – Łódzki KS
Ruch Chorzów – Górnik Zabrze
Lechia Gdańsk – Śląsk Wrocław
Znicz Pruszków – Wisła Kraków

Kolejka 19 (06-08.03.)
Górnik Zabrze – Arka Gdynia
Lech Poznań – Jagiellonia Białystok
Legia Warszawa – Odra Wodzisław Śląski
Łódzki KS – Cracovia
Wisła Kraków – Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
Lechia Gdańsk – Ruch Chorzów
Śląsk Wrocław – Znicz Pruszków
Piast Gliwice – GKS Bełchatów

Kolejka 20 (13-15.03.)
Cracovia – Lechia Gdańsk
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski – Łódzki KS
GKS Bełchatów – Wisła Kraków
Górnik Zabrze – Lech Poznań
Jagiellonia Białystok – Legia Warszawa
Odra Wodzisław Śląski – Śląsk Wrocław
Arka Gdynia – Piast Gliwice
Znicz Pruszków – Ruch Chorzów

Kolejka 21 (20-22.03.)
Lech Poznań – Arka Gdynia
Legia Warszawa – Górnik Zabrze
Łódzki KS – GKS Bełchatów
Ruch Chorzów – Odra Wodzisław Śląski
Wisła Kraków – Cracovia
Lechia Gdańsk – Znicz Pruszków
Śląsk Wrocław – Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
Piast Gliwice – Jagiellonia Białystok

Kolejka 22 (03-05.04.)
Cracovia – Ruch Chorzów
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski – Znicz Pruszków
GKS Bełchatów – Śląsk Wrocław
Górnik Zabrze – Piast Gliwice
Jagiellonia Białystok – Łódzki KS
Lech Poznań – Wisła Kraków
Odra Wodzisław Śląski – Lechia Gdańsk
Arka Gdynia – Legia Warszawa

Kolejka 23 (09-11.04.)
Legia Warszawa – Cracovia
Łódzki KS – Arka Gdynia
Ruch Chorzów – Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
Wisła Kraków – Jagiellonia Białystok
Lechia Gdańsk – GKS Bełchatów
Śląsk Wrocław – Górnik Zabrze
Piast Gliwice – Lech Poznań
Znicz Pruszków – Odra Wodzisław Śląski

Kolejka 24 (17-19.04.)
Cracovia – Śląsk Wrocław
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski – Lechia Gdańsk
GKS Bełchatów – Odra Wodzisław Śląski
Górnik Zabrze – Znicz Pruszków
Jagiellonia Białystok – Ruch Chorzów
Lech Poznań – Łódzki KS
Piast Gliwice – Legia Warszawa
Arka Gdynia – Wisła Kraków

Kolejka 25 (24-26.04.)
Legia Warszawa – Lech Poznań
Łódzki KS – Piast Gliwice
Odra Wodzisław Śląski – Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
Ruch Chorzów – GKS Bełchatów
Wisła Kraków – Górnik Zabrze
Lechia Gdańsk – Arka Gdynia
Śląsk Wrocław – Jagiellonia Białystok
Znicz Pruszków – Cracovia

Kolejka 26 (01-03.05.)
Cracovia – Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
GKS Bełchatów – Znicz Pruszków
Górnik Zabrze – Lechia Gdańsk
Jagiellonia Białystok – Odra Wodzisław Śląski
Lech Poznań – Ruch Chorzów
Legia Warszawa – Łódzki KS
Piast Gliwice – Wisła Kraków
Arka Gdynia – Śląsk Wrocław

Kolejka 27 (08-10.05.)
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski – GKS Bełchatów
Łódzki KS – Górnik Zabrze
Odra Wodzisław Śląski – Cracovia
Ruch Chorzów – Piast Gliwice
Wisła Kraków – Legia Warszawa
Lechia Gdańsk – Jagiellonia Białystok
Śląsk Wrocław – Lech Poznań
Znicz Pruszków – Arka Gdynia

Kolejka 28 (15-17.05.)
Cracovia – GKS Bełchatów
Górnik Zabrze – Odra Wodzisław Śląski
Jagiellonia Białystok – Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
Lech Poznań – Lechia Gdańsk
Legia Warszawa – Znicz Pruszków
Łódzki KS – Wisła Kraków
Piast Gliwice – Śląsk Wrocław
Arka Gdynia – Ruch Chorzów

Kolejka 29 (23.05.)
Cracovia – Górnik Zabrze
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski – Lech Poznań
GKS Bełchatów – Arka Gdynia
Odra Wodzisław Śląski – Piast Gliwice
Ruch Chorzów – Łódzki KS
Lechia Gdańsk – Wisła Kraków
Śląsk Wrocław – Legia Warszawa
Znicz Pruszków – Jagiellonia Białystok

Kolejka 30 (30.05.)
Górnik Zabrze – Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
Jagiellonia Białystok – GKS Bełchatów
Lech Poznań – Cracovia
Legia Warszawa – Ruch Chorzów
Łódzki KS – Znicz Pruszków
Wisła Kraków – Śląsk Wrocław
Piast Gliwice – Lechia Gdańsk
Arka Gdynia – Odra Wodzisław Śląski