Wisła zatrudnia i testuje przeciętniaków

redakcja

Autor:redakcja

30 czerwca 2008, 14:08 • 1 min czytania

Reklama

Liga Mistrzów w Krakowie? To już chyba niemożliwe. Wisła sprowadza bowiem i testuje zawodników, którzy nigdy w życiu nie wejdą na poziom gwarantujący przejście eliminacji do Champions League.
Dziś Jacek Bednarz podpisał trzyletni kontrakt z obrońcą Peterem Singlarem. Przedstawiał go przy tym jako piłkarza, który ma zbawić szeregi defensywne krakowskiego klubu. Nam jakoś nie chce się w to wierzyć – Słowak naprawdę nie jest jakimś wielkim piłkarzem.

Reklama

Przez ostatnie cztery sezony grywał regularnie, ale bez wielkich ochów i achów, w Slovanie Liberec. W przeciętnej kadrze słowackiej wystąpił ledwie kilka razy. Czy działacze Wisły rzeczywiście sądzą, że ktoś zatrzyma jeden z czołowych europejskich klubów, na który wpadną w kwalifikacjach?

Tak czy siak Singlar i tak zdaje się być lepszym zawodnikiem od Antoniego فukasiewicza, byłego kapitana reprezentacji do lat 21, który jest właśnie testowany w Krakowie. O jego umiejętnościach świadczy jedno – okazał się za słabym zawodnikiem dla drugoligowego hiszpańskiego klubu Elche i spadkowicza z pierwszej ligi portugalskiej, Uniao Leiria.

Najnowsze

Reklama
Mundial 2026

Klose pogratulował Messiemu. „Zawsze mówiłem, że nie jest zły”

Braian Wilma
14
Klose pogratulował Messiemu. „Zawsze mówiłem, że nie jest zły”

Weszło

Reklama