Mamy Polaka w jedenastce Euro 2008!

redakcja

Autor:redakcja

30 czerwca 2008, 22:50 • 1 min czytania

Reklama
Mamy Polaka w jedenastce Euro 2008!

Mamy Polaka w jedenastce Euro 2008! Sprawcą tego historycznego sukcesu jest oczywiście… Mariusz Jop. Tak, ten wszechstronnie utalentowany zawodnik zdołał zostawić w pokonanym polu – jak to się ładnie mówi – liczą konkurencję i załapał się do grona najgorszych zawodników turnieju.
Towarzystwo ma doborowe, oto jedenastka fajtłap wedle STATS Europe (w nawiasie średnia nota i kraj):

Reklama

Antonios Nikopolidis (4,5 – Grecja) – Marcel Jansen (4,8 – Niemcy), Mariusz Jop (3,8 – Polska), Vassilis Torosidis (4,5 – Grecja), Paulo Ferreira (3,8 – Portugalia), Johan Vonlanthen (4,5 – Szwajcaria), René Aufhauser (5,2 – Austria), Theoganis Gekas (4,5 – Grecja), Florent Malouda (5,0 – Francja), Nicolas Anelka (4,8 – Francja) Luca Toni (4,8 – Włochy).

Niestety, Leo Beenhakker dał Mariuszowi pograć tylko przez 45 minut, dlatego nie dał mu szansy wyśrubowania tej noty. Jop był najgroszym zawodnikiem turnieju do spółki z Paulo Ferreirą, ale jesteśmy pewni, że wystarczyłby jeszcze choćby kwadransik, by został samodzielnym liderem i wielkim zwycięzcą tej rywalizacji.

Najnowsze

Reklama
Mundial 2026

Klose pogratulował Messiemu. „Zawsze mówiłem, że nie jest zły”

Braian Wilma
14
Klose pogratulował Messiemu. „Zawsze mówiłem, że nie jest zły”

Weszło

Reklama