Superpuchar jednak nie w Krakowie

redakcja

Autor:redakcja

24 czerwca 2008, 17:14 • 1 min czytania

Reklama

Kilka dni temu pisaliśmy na naszej stronie o tym, że mecz Superpuchar Polski, w którym zmierzy się zdobywca tytułu Mistrza Polski – Wisły Kraków a zdobywcą Pucharu Polski – Legią Warszawa, nie odbędzie się w Krakowie, jak pierwotnie planowano, lecz w Ostrowcu Świętokrzyskim
Mecz zostanie rozegrany 20 lipca o godzinie 20:00 na stadionie KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Bezpośrednią relację z tego spotkania pokaże TVP2.

Reklama

Najnowsze

Reklama
Mundial 2026

Klose pogratulował Messiemu. „Zawsze mówiłem, że nie jest zły”

Braian Wilma
2
Klose pogratulował Messiemu. „Zawsze mówiłem, że nie jest zły”

Weszło

Reklama