Mietek demoluje pastora Chojeckiego #9
Weszło

Mietek demoluje pastora Chojeckiego #9

Zapraszamy do śledzenia cyklu, w którym Mieciu Mietczyński opowiada w humorystyczny sposób o mundialu i absurdach z nim związanych… Tym razem nasz redakcyjny kolega na tapet wziął pastora Chojeckiego, który przyczepił się do patriotyzmu naszych reprezentantów. 

 

KOMENTARZE (9)

Dodaj komentarz

Powiadom o
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Filet

Cóż mogę dodać… na rosyjskim mundialu.

Krzycho

Chojeckiego nie trzeba demolować, on sie autodemoluje za każdym razem gdy wydaje dźwięki szparą głosową.

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Sławomir Toczek
Polskie Składy Budowlane

A jak ładował gole w trakcie eliminacji to nie był komunistyczną fleją ? Hujaweja już wtedy reklamował

arasoi81

Oczywiście, że był. Dla samozwańczego pastora z Lublina wszystko co chińskie jest dziełem szatana. Co watykańskie zresztą też. Czyli Lewy to „agent chińsko – watykański ” (ulubiony epitet tego pojeba ).

Momo1100

Jak można kopać leżącego? Jak można kopać osobę chorą? Bo ten pastor jest chory, na łeb więc z nim nie ma sensu się spierać bo on i tak nie zrozumie tak jak i jego wyznawcy z prawej strony.
Dla mnie hitem jest płaska ziemia, dinozaury to wymysł lewactwa, a ziemia ma tylko kilka tysięcy lat bo tak podaje Biblia…A najżałośniejsze że narodowcy tacy jak Bosak, Kowalski czy redaktorzyna Rola robią z tego pastora jakiś wybitny autorytet, czyli popierają jego teorie więc sami pokazują że są tak samo jebnięci jak on…

arasoi81

Poza Marianem nikt na prawicy nie bierze tego typa na serio, gdyż pastor zbeształ dosłownie wszystkich dziennikarzy / publicystów i polityków z prawej strony. Polecam rozkminę autorstwa Patlewicza nt. Chojeckiego – dostępne na YouTube.

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Szynkers88

Zawsze miałem tę stronę, tj. Weszło, za skrajny głos z tendencją do hiperbolizacji rzeczywistości, groteski i generalnie jechania po bandzie, a także nierzadko po ludziach. Ale ten cykl mi uświadamia, że Internet jest pełen idiotów… A w ogóle to fajny pomysł z tym cyklem.

wpDiscuz