Manuel Junco w „Tego Słuchaj Wiślaku!”
Weszło

Manuel Junco w „Tego Słuchaj Wiślaku!”

Gościem Kamila Kani w najnowszym wydaniu audycji „TSW” w WeszłoFM był dyrektor sportowy Wisły – Manuel Junco. Z człowiekiem odpowiedzialnym za transfery wiślaków rozmawialiśmy m.in. weteranach, którym kończą się kontrakty, o letniej rewolucji kadrowej oraz odchudzaniu kadry. U źródła pytaliśmy także o Carlitosa oraz sytuacje kontraktowe piłkarzy „Białej Gwiazdy”.

Czy Wisła ma plan na wypadek odejścia Hiszpana? Czy Carlitos zagra w innym polskim klubie? Kto może go zastąpić? Czy Nikola Mitrović, który nie spełnia oczekiwań kibiców, zostanie w zespole? Co z piłkarzami, którzy są wypożyczeni do innych drużyn? Jacy piłkarze odmówili Wiśle? Odpowiedzi na te oraz inne pytania otrzymacie, słuchając „Tego Słuchaj Wiślaku”.

Tego Słuchaj Wiślaku #11

Fot. 400mm.pl

KOMENTARZE (5)

Dodaj komentarz

Powiadom o
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
KUBA97

Jak poczytać TT czy różne strony, to jest naprawdę nieciekawie w Wiśle. :-(
I jeszcze na PS, że nie będą grali młodzi, bo CLJ. Super, z wielką chęcią ponownie zobaczę Mitrovicia czy Cywkę.. Plus mityczny sponsor z Ameryki. Ktoś chyba nas oklamal, prawda, pani Prezes???

Mixu
WISŁA KRAKÓW KRÓLOWA POLSKI

Bragiel był widziany między innymi na derbach w towarzystwie oficjeli Wisły także to nie jest wyssana z palca bazdura. Polecam uzbroić się w cierpliwość..a TT i różna strony to polecam brać na dystans. Czas pokaże.

PS Junco coraz lepiej mówi po Polsku. Jeszcze pół roku i przegoni Smude

KUBA97

No ta,ale ostatnie info w tej sprawie to był chyba styczeń,jest koniec kwietnia. Jakby jacyś dziennikarze o tym pisali to ok. A tutaj.. nie widu,ni słychu. :-C Oby coś się wyjaśniło,bo bez wsparcia to my nie pociągniemy długo. A Bragiel ma rzekomo różne kontakty.

FC Bazuka Bolencin

Przegoni Franza?
Weź mu nie stawiaj tak nisko poprzeczki :)

FC Bazuka Bolencin

Czy nieciekawie? Nie panikowałbym aż nadto. Po prostu realny obraz obecnej Wisły. Na 5 meczów jeden dobry. Często zdarza się to na boiskach faworytów (jesienią w Poznaniu, czy marcowy na Legii), gdy nikt zdrowo myślący się na nic specjalnego nie nastawia.
Spod Wawelu, ktokolwiek kto ma jakieś pojęcie o graniu w piłkę (Legia, Lech, Płock, Górnik, Zagłębie) może teraz wywieźć korzystny wynik. Wisła personalnie (zawodnicy) jest teraz drużyną na miejsca 5.-8. w naszej lidze. I od kilku lat się znajduje to odzwierciedlenie na koniec sezonu. Nie powiem, czasem trudno to przyjąć, pamiętając jak zespół bił rekordy w meczach bez porażki u siebie (2001-2006), ale taki jest realny stan rzeczy. I żadna zamiana Ramireza na Carrillo czy innego maga tego nie zmieni, bo wyniki z tym potencjałem piłkarskim nie ulegną zmianie.
Nawet to ostatnie mistrzostwo (2011), chociaż bardzo cieszyło, to jednak było wywalczone bardziej słabością ligi niż rzeczywistym potencjałem. Melikson robił za kogoś pokroju Vadisa w Legii rok temu, Biton coś tam strzelał, a reszta niczego specjalnie nie popsuła.
Dlatego ubolewam, że w obecnej Wiśle nie ogrywa się młodzieży, zwłaszcza że mistrzostwo jej raczej nie grozi. Wyszłoby to na plus – patrząc w przyszłość. A tak – stajemy się przystankiem dla różnych zagranicznych kopaczy, z których takie perełki jak Carlitos, czy solidni i mający pojęcie o graniu – jak Llonch, trafiają się zdecydowanie za rzadko, aby to był dobry kierunek budowania zespołu na przyszłość.

wpDiscuz