post Avatar

Opublikowane 14.11.2017 10:50 przez

redakcja

Dziś naszą młodzieżówkę czeka cholernie trudne zadanie – ekipie Michniewicza nie udało się ograć Wysp Owczych, a teraz rywalem będzie kilkukrotnie silniejsza Dania. Skandynawowie robią w eliminacjach co chcą: 3:0 z Farerami, 6:0 z Litwą, 5:2 z Gruzją, 5:0 z Finlandią. No, wygląda to na poważną różnicę klas, ale jeśli mamy walczyć choćby o miejsce barażowe, wypada zrobić w Gdyni jakieś punkty. Spotkanie zacznie się dziś o 18, póki co warto sprawdzić film Łączy Nas Piłka, w którym macie okazję zajrzeć za kulisy.

Opublikowane 14.11.2017 10:50 przez

redakcja

Zaloguj się albo komentuj jako gość
Liczba komentarzy: 35
avatar
 
Zdjęcia
 
 
 
Audio i wideo
 
 
 
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Rojber Hultajski
Rojber Hultajski

Tomczyk coś usyrzeli…czesław dzwoń tu nie ma co grać

Diego Armando Siemaszko
Diego Armando Siemaszko

Na Wyspach Owczych Czesław nie mógł wspomóc się dronem, bo gospodarze zabronili. U siebie będzie lepiej, a nawet w razie wpadki zawsze może liczyć na pominięcie swojego nazwiska w pomeczówce.

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Fat ASSS
Fat ASSS

„abonent jest chwilowo zajęty, proszę spróbować później”

Diego Armando Siemaszko
Diego Armando Siemaszko

Abonent, do którego dzwonisz prowadzi obecnie rozmowę. Mozesz poczekać na linii, ale nie licz, że szybko skonczy.

FC Bazuka Bolencin
FC Bazuka Bolencin

Niezłe lanie się szykuje. Ale to piłka po polsku, więc żadne nawet najbardziej absurdalne rozstrzygnięcie mnie nie zdziwi. Zwłaszcza, że nasz myśliciel na trenerskiej ławce będzie w końcu mógł się wykazać wizjonerskim ustawieniem 1+3+1+2+1+1+1+1 (czy coś w tym stylu) na tle normalnego rywala a nie jakichś pastuszków czy składaczy telefonów „Nokia” z którymi się mierzył do tej pory 🙂

Buncol
Buncol

Zakładam ze po wpierdolu znów niczego o tej drużynie nie przeczytamy.
No bo wiadomo że o sympatycznym trenerze Weszło pisze dobrze albo wcale

emperor
emperor

A pzred meczem wszyscy pójdziemy do fryzjera.

emperor
emperor

A przed meczem wszyscy pójdziemy do fryzjera.

Uśmiech Koali
Uśmiech Koali

Czesiek pewnie ustawi reprezentacje jak swego czasu Termalice i moze wynik bedzie, tylko czy o to chodzi 😉

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Krzycho
Krzycho

Będzie okrutny oklep…

Kolomir
Kolomir

Ciekawe jak Czesiek zestawi defensywę, póki co widzieliśmy tak:
– Z Gruzją: Drągowski – Bartosz, Wieteska, Bochniewicz, Gumny
– Z Finlandią w I połowie: Drągowski – Wieteska, Bednarek, Bochniewicz – Stolarski, Gumny na wahadłach
– Z Finlandią w II połowie: Drągowski – Stolarski, Bednarek, Bochniewicz, Gumny
– Z Litwą: Loska – Stolarski, Wieteska, Bochniewicz, Gumny
– Z Wyspami Owczymi: Loska – Bartosz, Wieteska, Bochniewicz, Gumny

Ja rozumiem, że nie było czasu na ćwieczenie ustawienia bo od razu zaczęły się mecze o punkty, ale kiedy ci goście mają się zacząć rozumieć? Bo patrząc na tabelę, a zwłaszcza na tabelę z rankingiem drugich miejsc, to jak przegramy z Danią (a pewnie przegramy trójką), to będzie można rozwiązać tę drużynę.

Urkides
Urkides

„ale kiedy ci goście mają się zacząć rozumieć?”
Trzeba przełożyć termin meczów eliminacyjnych, odwołać spotkania ligowe i zrobić zgrupowanie.

Kolomir
Kolomir

A może wystarczy dać gościom dwa mecze z rzędu zagrać w tym samym ustawieniu, bez kombinowania, w tym samym składzie osobowym.

Urkides
Urkides

A jeśli te ustawienia się nie sprawdzały?
Jakby zagrali 2 razy w tym samym ustawieniu i oba razy dali ciała to byś narzekał że trener nie reaguje albo że „po znajomości” daje grać.
Ja już dawno zrozumiałem że trener nie ma dobrego wyjścia.

Kolomir
Kolomir

W Gruzji zagraliśmy czwórką obrońców na zero z tyłu, rozumiem, że się nie sprawdziło więc na Finlandie zmieniliśmy ustawienie na grę trójką z wahadłowymi. Lewym wahadłowym został Gumny, który w klubie gra na prawej obronie w systemie 4-5-1. Drugim wahadłowym został Stolarski, który co prawda grał na tej pozycji, ale lepiej jednak wygląda jako półprawy stoper. Dostaliśmy jedną bramkę do przerwy, więc rozumiem, że się nie sprawdziło i w przerwie wróciliśmy do gry dwoma stoperami, choć nie w tej samej kombinacji co w Gruzji. No i dostaliśmy dwie bramki po przerwie. Nie sprawdziło się więc zmieniliśmy bramkarza. Na Wyspach Owczych też dostaliśmy dwie bramki, raczej się nie sprawdziło, zmieńmy coś.

Urkides
Urkides

Być może masz rację, tego nie wiem bo nie jestem trenerem, tylko kibicem który prawdopodobnie dostrzega tylko jakiś % spraw które się dzieją na boisku. Czy Ty jesteś trenerem?
Mnie się wydaje że rozpatrywanie linii obrony w oderwaniu od ustawienia reszty zespołu jest błędem. Może trener oczekuje od obrońców więcej niż tylko bronienie a może reszta zespołu nie broni wystarczająco dobrze i dlatego szuka jakiegoś balansu?
A oprócz tego, kiedy mają sprawdzać różne ustawienia? Przecież to jest zespół młodzieżowy i jego podstawowym celem jest rozwój zawodników i przygotowanie do rożnych wariantów.
Wynik jest ważny ale bez przesady.
Wyniki oraz sama gra mają pokazywać gdzie jesteśmy w jakości szkolenia i okazuje się że co raz bliżej Litwy, Finlandii, Wysp Owczych i Islandii. Dzisiaj zobaczymy jak będziemy wyglądać na tle Duńczyków.
Tylko że my nie chcemy dyskutować na temat naszego szkolenia tylko o tym czy trener „gdzieś dzwonił”

Kolomir
Kolomir

Ok, w dużej części się zgadzam z Tobą. Możemy wyjść z założenia, że każdy trener, który zajmuje się zawodowo pracą szkoleniową zna się lepiej od nas na piłce. I mogę ocenić, że na 99% to stwierdzenie jest prawdziwe. Pytanie brzmi, czy jako kibice, obserwatorzy, mamy prawo zastanawiać się nad decyzjami trenerów klubowych i selekcjonerów drużyn narodowych? Moim zdaniem mamy. I z tego prawa korzystam wyrażając zdumienie. O ile jestem w stanie rozumieć rotację np. stoperów (jeden jest w lepszej formie, drugi w gorszej, jednego boli trochę noga, a drugi rano na treningu fajnie wyglądał), o tyle ten eksperyment z ustawieniem na Finlandię ocenami skandalicznie. To serio wyglądało jakby Michniewicz chciał wymyślić futbol na nowo i pokazać jakim zajebistym jest taktykiem i jak zdominuje Finów. Wyszło jak wyszło. Przypomniało mi się jak kiedyś z Zagłębiem w eliminacjach Ligi Mistrzów wymyślił, że zagra bez skrzydłowych i zagęści środek pola wstawiając w czteroosobowej linii pomocy, czterech nominalnych środkowych pomocników. Michniewicz nie ma łatwo, bo zaczął od razu od meczów eliminacyjnych, ale to nie jest tak, że rywala budowali swoje drużyny latami, bo przecież rotacja w rocznikach młodzieżowych jest bardzo duża. I chyba jednak było wiadomo w momencie podpisania kontraktu, że pierwszy mecz będzie meczem o punkty. Także wiedział na co się pisze. Może masz rację, trzeba się zastanowić co jest celem tej drużyny. Czy awans na mistrzostwa (a moim zdaniem awans do baraży z tej grupy był zdecydowanie w zasięgu), czy po prostu przegląd młodych chłopaków. Bo teraz zostało nam to drugie i w zasadzie po dzisiejszej porażce (oj jak chciałbym się pomylić), Czesław śmiało będzie mógł sobie testować nawet Drągowskiego w ataku, bo nie będzie to miało większego znaczenia. Żeby było jasne, ani razu nic o „dzwonieniu” nie pisałem, bo nie mnie interesują tylko efekty pracy Michniewicza, a nie jego relacje towarzyskie sprzed kilkunastu lat. Więc nie wiem o kim mówisz twierdząc, że „my nie chcemy dyskutować…”. Ja chcę, ale jak próbuję to słyszę, że „trener wie lepiej”. P.S. Pytałeś czy jestem trenerem. Nie jestem. Chociaż jakiś czas temu przez prawie trzy lata społecznie trenowałem młodzież szkolną. Nie mam absolutnie żadnego oficjalnego wykształcenia (kursy trenerskie itd.). Natomiast czytałem całkiem sporo literatury stykając się i z taktyką, i z psychologią, i z fizjologią. Na poziomie absolutnie niszowych turniejów amatorskich dokonywałem jakiejś tam selekcji dzieciaków i jakoś ich ustawiałem, z lepszym i gorszym skutkiem. Także mam być może background nieco większy niż po Championship Managerze, aczkolwiek nie sądzę, żeby to dawało mi większe, czy mniejsze prawo do oceniania Michniewicza.

Kolomir
Kolomir

I jednak gratuluję zdolności jasnowidzenia, skoro wiesz co bym robił „gdyby”. Faktycznie niesamowity ze mnie malkontent, skoro śmiem narzekać po remisie u siebie ze słabiutką Finlandią i ledwo uratowanym remisie na Wyspach Owczych.

Urkides
Urkides

Ok masz rację. Niesłusznie się tak przyczepiłem. Niechcący padłeś „ofiarą” mojej niechęci do „wszystkowiedów” forumowych.
Co do dyskusji masz rację, po to są fora żebyśmy mogli rozmawiać.
Cieszę się że nam się udało POROZMAWIAĆ a nie wymienić emocjami.
Ja grałem w piłkę na poziomie amatorskim ale nie czuję się kompetentny do oceniania ustawień taktycznych, więc się o nich nie wypowiadam. Ale większość forumowiczów się na tym nie zna, tak samo jak dziennikarzy za to chętnie się wypowiadają.
Za to kompletnie nie słyszę dyskusji na temat indywidualnego wyszkolenia zawodników. Chyba zgodzisz się ze mną że żeby mówić o realizacji zaawansowanej taktyki to najpierw pilkarze muszą być wyszkoleni technicznie i szybko myślący?
Prawie w każdym meczu polskich drużyn widać że zawodnicy mają problem z wymianą kilku podań jeśli przeciwnik stosuje pressing. Tak się dzieje od lat. Dlatego dziwią mnie i wkurzają dyskusje o taktycznych rozwiązaniach. We wczorajszym meczu było widać że nawet jak nam się uda przejąć piłkę to już nie potrafimy wyjść spod pressingu i wywalamy piłkę na „udo” albo sie udo ją przejąć albo nie.
Niepokoi mnie że nawet Finowie mają lepiej wyszkolonych technicznie piłkarzy a my wciąż pieprzymy o dobrym i złym pokoleniu i o naszej rzekomej narodowej cesze jaką jest gra z kontry. Gramy prawie wyłącznie z kontry bo to jest najprostsze.
Ten brak refleksji ogólnej a zamiast niej czepianie się pojedynczych trenerów jest bezpłodny.

Kolomir
Kolomir

Zgadzam się w 100%, że do każdej taktyki trzeba mieć odpowiednich wykonawców. Tylko nie uważam, że potrzeba nam było zaawansowanej taktyki i zaawansowanych technicznie wykonawców, żeby zamiast 8 punktów mieć 10 albo 12. Kiedy oceniam pracę trenera (a robię to bezkarnie, jak każdy anonimowy kibic), to nie szukam globalnych wymówek, tylko zastanawiam się gdzie trener mógł popełnić błędy, a gdzie mógł podjąć lepszą decyzję. Tylko i wyłącznie spekuluję, bo co jasne, mnie nikt nie sprawdzi, więc zawsze jestem mądrzejszy 🙂 Oczywiste jest, że Michniewicz nie ma do dyspozycji 60 utalentowanych 21-latków, którzy łapią minuty w solidnych klubach, których można ustawić jak chce i nauczyć każdej taktyki. Ale w dyskusji o grze młodzieżówki, zawsze będę koncentrował się na tym jak gra młodzieżówka, a nie na tym, że system szkolenia jest zły. To moim zdaniem temat na inną, nieco dłuższą i bardziej akademicką dyskusję. Więc oceniam Michniewicza (czy każdego innego trenera) uwzględniając warunki w jakich pracuje. Nie mam przekonania, że Finowie są lepiej wyszkoleni technicznie od naszych piłkarzy. Natomiat generalnie jest u nas jakiś problem, że łatwiej przebić się 20-letniemu piłkarzowi jak jest silny, umie się przepchnąć, ustawić w linii, skoczyć do główki i wybić piłkę, aniżeli jest kreatywny, lubi pójść 1 na 1, ryzykuje drybling i czasem popełnia błędy.

Urkides
Urkides

No w zasadzie się z Tobą zgadzam. A co do Finów to ich zawodnicy drugiej linii lepiej operowali piłką i byli bardziej kreatywni dzięki temu.

Kolomir
Kolomir

Mecz z Finlandią oglądałem dwa razy, raz z poziomu stadionu, potem powtórkę w TV i tam faktycznie było 2-3 fińskich piłkarzy z bardzo dobrą techniką użytkową, którzy nieźle się rozumieli i robili grę, fajnie to wyglądało momentami. Natomiast nie ekstrapolował był tego na stwierdzenie, że Finowie są lepiej wyszkoleni od Polaków, Kownacki czy Kapustka (mimo, że jemu akurat mecz wybitnie nie wyszedł) raczej nie powinni mieć kompleksów. Mocno się zdziwię jeśli z piłkarzy tamtego meczu to Finowie porobią większe kariery.

NenadBjelica
NenadBjelica

Z Farerami?

JanWinnicki
JanWinnicki

Może dajmy im najpierw zagrać:)?

Kanapowy Janusz
Kanapowy Janusz

CM 711 będzie mieć zasięg, to może jakieś punkty wpadną – wiadomo, Wyspy Owcze to kraniec świata, ciężko z telefonią.

Legionejro
Legionejro

To jest stracone pokolenie , nic z nich juz nie bedzie, nie mają charakteru,woli walki , ambicji. Pokazali już co potrafią na euro i dalej grają to samo , czyli padaczkę , byle by fryzury nie popsuć . gówniarze z przerośniętym pod niebiosa ego . I do tego jeszcze ten Czesiek 711.

Legionejro
Legionejro

ho , ho , ho nie spodziewałem się , sorki małolaty , cofam padaczkę za dzisiejszy mecz. Może jeszcze coś z nich będzie. Brawo Michalak i inni.

Baton
Baton

Dzisiaj wpierdol, bo Ci nasi młodzieżowcy nie potrafią grać w piłkę :).

Lukas
Lukas

Mam nadzieje ze nasi pilkarze chociaz raz stana na wysokosci zadania i przepierdola z Dania. Tym bardziej ze poszla kasa na Danie

rozal
rozal

Jak zwykle okazało się, że piłka uczy pokory. Miał być blamaż i katastrofa. Było darcie łacha z Czesława.

Jest wpierdol Duńczyków:)

Panowie, trochę więcej wiary. Futbol to wiara i fanatyzm a nie matematyka i hejt na swoich.

JanWinnicki
JanWinnicki

Nie mówiłem żeby poczekać z diagnoza do końcowego gwizdka:)?

KRIS101
KRIS101

To Wujo swoją opowieścią o meczu z Włochami na IO’92 zainspirował Czesia. Nasi jednak zamiast wysiadywać piłki, spuścili z nich trochę powietrza.

Weszło Extra
25.09.2020

Nie widzę interesu Wisły w wywiadzie Kuby

– Nigdy nie mieliśmy super flow, to trzeba przyznać. Takie rzeczy się czuje. Miałem w Wiśle kilka porażek, ale to jest ta największa – nie udało mi się zbudować relacji z Kubą – mówi Piotr Obidziński o swoich stosunkach z Jakubem Błaszczykowskim, odnosząc się do jego wywiadu dla „Foot Trucka”, w którym padło kilka mocnych zarzutów […]
25.09.2020
Weszło
25.09.2020

„Odmówiłem Legii, bo jej juniorzy trenowali na jednym boisku, na dodatek sztucznym”

W piątkowej prasie m.in. analiza świetnej gry Górnika Zabrze, napięta sytuacja w Wiśle Kraków, historia trenera Warty Poznań Piotra Tworka, rozmowa z Marcinem Cebulą, kontrowersje przed meczem GKS Jastrzębie – Widzew i sylwetka Jakuba Kamińskiego, który wybrał Lecha Poznań kosztem Górnika Zabrze i Legii Warszawa. PRZEGLĄD SPORTOWY Nikt w lidze nie potrafi znaleźć antidotum na […]
25.09.2020
Weszło
24.09.2020

Bawarska maszyna się nie zatrzymuje. Bayern z Superpucharem Europy

Mają czego żałować piłkarze Sevilli po meczu o Superpuchar Europy. Bayern Monachium – zespół oczywiście lepszy, jeżeli oceniać pełen przebieg spotkania – był dzisiaj mimo wszystko do ukąszenia i miał całkiem sporo problemów w defensywie. Andaluzyjczykom zabrakło jednak skuteczności w kluczowych momentach, a Bayern takich błędów nie wybacza, o czym przekonał się już choćby Olympique […]
24.09.2020
Weszło
24.09.2020

Kristopher Vida. Piłkarz dyskretny jak Tesla w godzinach szczytu

Kristopher Vida. Taki piłkarz, kojarzycie? Jeśli nie, to żaden skandal, nawet to rozumiemy. Bo gość jest w Polsce od pół roku i tak naprawdę nie dał nam ani jednego powodu, żeby nie myśleć o nim, jak o meteorycie. Bardzo kosztownym nie tylko ze względu na to, że Piast Gliwice sporo za niego zapłacił. Także dlatego, […]
24.09.2020
Weszło
24.09.2020

Gra lepsza niż wynik. Piast wypunktowany w Kopenhadze

No cóż, można się było tego spodziewać: Piast Gliwice tegoroczną przygodę z pucharami kończy na meczu z FC Kopenhaga. Mimo to odczuwamy spory niedosyt. Jeśli ktoś spojrzy na suche 0:3, pomyśli sobie, że nie było tematu i Duńczycy naszego przedstawiciela zgnietli. A wcale tak to nie wyglądało.  Dotychczas obowiązywał w tym sezonie następujący podział: Piast […]
24.09.2020
Weszło
24.09.2020

Nowa miotła nie pozamiatała, ale awans zrobiła

Po meczu z Górnikiem Zabrze i generalnie po niemrawym początku sezonu dało się wyczuć, iż kibice Legii Warszawa obawiają się meczu z kosowską Dritą Gnjilane. Wystarczyło jednak mniej więcej pół godziny tego spotkania, byśmy przekonali się, że równie dobrze można było bać się małej myszy, która błąka się gdzieś po piwnicy. Zasługa nowego szkoleniowca, którym […]
24.09.2020
Bukmacherka
24.09.2020

Obstawianie zakładów dzięki Typerplus.pl będzie teraz dużo prostsze!

Dziś możesz już obstawić każdą dyscyplinę sportową w zakładach bukmacherskich. Nie ma znaczenia, czy jest to piłka nożna, koszykówka, tenis hokej czy któraś z mniej popularnych, jak golf, pesapallo lub krykiet. Coraz większa liczba ludzi decyduje się na urozmaicenie widowiska sportowego poprzez obstawianie go online. To pozwala na przeżywanie jeszcze większych emocji w trakcie meczu. […]
24.09.2020
Weszło
24.09.2020

Uwaga Łódź i okolice: w piątek na Widzewie zbiórka darów dla ojczyzny Fundambu

Słuchajcie, mamy do was sprawę. W zasadzie to nie my, a wszyscy obywatele Demokratycznej Republiki Konga. Przed nami ogromna (przynajmniej mamy nadzieję, że ogromna) zbiórka darów na rzecz ojczyzny Merveilla Fundambu. Cel jest szczytny, chodzi po prostu o to, żeby pomóc komuś, kto tej pomocy potrzebuje. Dlatego, choć akcję mocno nagłośnili już organizatorzy, jako osoby, […]
24.09.2020
Anglia
24.09.2020

Serbski wojownik chce podbić Premier League. Kluczowy sezon Mitrovicia

„On był źródłem całego niebezpieczeństwa. Cały czas musieliśmy być czujni, a i tak strzelił dwa gole.” Takie słowa z ust Marcelo Bielsy nie zdarzają się codziennie, a już na pewno nie w przypadku każdego piłkarza. Mówi się, że są kluby zbyt dobre na ligowe zaplecze, ale jednocześnie nie na tyle jakościowe, aby utrzymać się w […]
24.09.2020
Weszło
24.09.2020

#AleNumer – konkurs z nagrodami – ile bramek strzelą pucharowicze w 5. kolejce?

Uwaga, Weszło razem z Totalizatorem Sportowym rozdaje piłki Ekstraklasy, koszulki klubów, iPhone’a 12, smart watcha od Apple! Rozpoczynamy kolejny sezon z konkursem #AleNumer. Tym razem pytamy o to, ile bramek w 5. kolejce Ekstraklasy strzelą kluby reprezentujące nas w pucharach. Jak grać? Rywalizujemy na naszych social mediach. Pod naszymi wpisami na Twitterze lub Facebooku odpowiadacie […]
24.09.2020
Hiszpania
24.09.2020

Legenda się żegna. Luis Suarez przechodzi do Atletico

Sześć sezonów. 198 bramek. 97 asyst. Oszałamiające 59 trafień w 53 meczach sezonu 15/16. Element – bez cienia przesady – jednego z najbardziej ekscytujących ofensywnych tridente w historii futbolu, które tworzył razem z Messim i Neymarem. Cztery mistrzostwa Hiszpanii, cztery Copa del Rey. Jedna wygrana Liga Mistrzów. Nie będzie już Luisa Suareza w barwach Barcelony. […]
24.09.2020
Weszło
24.09.2020

Lewandowski z kolejnym pucharem? Bayern faworytem meczu o Superpuchar

Bayern, czyli giganci europejskiej piłki w 2020 roku, stoją przed szansą powiększenia gabloty. O co? O Superpuchar UEFA, a takich ciekawostek w Monachium zbyt wiele nie mają. Jeśli Bawarczycy ograją Sevillę, zatriumfują w tych rozgrywkach dopiero po raz drugi w historii. Ale lepszy rydz niż nic. Typujemy, że Robert Lewandowski odhaczy kolejne zadanie na liście. […]
24.09.2020
Weszło
24.09.2020

Nowy trener, nowy Michał Karbownik, który zostanie w Legii?

Czy Czesław Michniewicz odmieni Legię Warszawa i w jaki sposób to zrobi? Te pytania od jakichś trzech dni zadają sobie wszyscy ludzie, którzy obserwują polską piłkę klubową. Niedługo odkrywane będą kolejne karty. Coś powie nam dzisiejszy mecz z Dritą Gnjilane, choć oczywiście nie zakładamy, że po takim czasie ręka nowego szkoleniowca będzie bić po oczach, […]
24.09.2020
Weszło
24.09.2020

Dlaczego Piast nie jest skazany na pożarcie?

Nie ulega wątpliwości, że z trójki naszych pucharowiczów Piast w III rundzie eliminacji Ligi Europy wylosował zdecydowanie najgorzej. Jeśli przejdzie FC Kopenhaga, będzie to już coś naprawdę dużego dla polskiej piłki w jej obecnym położeniu, zwłaszcza że dopiero co w poniedziałek gliwiczanie rozgrywali mecz ligowy i zaraz musieli jechać do Danii. Gospodarze są wyraźnym faworytem, […]
24.09.2020
Weszło
24.09.2020

Piast pomści Lechię i odpłaci się Wilczkowi?

Tak się dziwnie składa, że w obecnej edycji pucharów świetnie idzie nam odpłacanie się rywalom. Malmoe powiozło Cracovię, to Lech odprawił Hammarby. Omonia wygrała z Legią, to Lech ograł Apollon. Co wy na to, żeby skompletować hattricka i dać pstryczka w nos Duńczykom i Kamilowi Wilczkowi? Polak cieszył się z losu i bardzo chce powtórzyć […]
24.09.2020
Blogi i felietony
24.09.2020

Jak co czwartek… LESZEK MILEWSKI

Dani Ramirez zaczynał polską przygodę od Stomilu Olsztyn i polecam pochylić się nad tym przypadkiem. Bowiem Dani Ramirez grał w Stomilu źle. Nikt za nim nie płakał, gdy odchodził. Miał tylko przebłyski. Nawet wiosenne wyniki: z Ramirezem w pierwszym składzie Stomil nie wygrał ani jednego meczu, a wręcz stoczył się na dno tabeli. Ramirez wylądował […]
24.09.2020
Weszło
24.09.2020

Powieźć Drite, awansować do fazy grupowej. Prosta misja Legii

W takich meczach jak starcie Legii Warszawa z Dritą zwykle mówi się, że zaczynamy liczyć wynik od 3:0 dla faworyta.A że faworytem jest mistrz Polski, to specjalnie nas taka wróżba nie dziwi.My jednak postaramy się was przekonać, że warto zacząć liczyć wcześniej.Choćby dlatego, że w eWinner znajdziemy kilka atrakcyjnych typów na to spotkanie.Sprawdźcie nasze podpowiedzi! […]
24.09.2020
Weszło
24.09.2020

7 powodów, dla których warto rzucić okiem na mecz o Superpuchar Europy

Lech Poznań swoim wczorajszym zwycięstwem na Cyprze narobił nam apetytu na kolejne sukcesy polskich klubów w eliminacjach do Ligi Europy. Dziś koncentrujemy zatem uwagę przede wszystkim na meczach Piasta Gliwice i Legii Warszawa. Ale na tym piłkarskie emocje dla polskich kibiców się wcale nie kończą. O 21:00 Bayern Monachium zmierzy się bowiem z Sevillą FC […]
24.09.2020