Hajto, czyli niezły strzelec. Jak ustrzelił Hiszpanię

Tomasz Hajto był całkiem niezłym jak na obrońcę strzelcem. Ustrzelił kiedyś Bayern, ma na koncie gola w Lidze Mistrzów, wszyscy pamiętamy też jego trafienie z połowy boiska w Ekstraklasie. Swego czasu Hajto dał nam prowadzenie z Hiszpanią.

To był wymarzony początek dla reprezentacji Wójcika. Zneutralizowaliśmy ataki znacznie mocniejszych Hiszpanów, a i nasi dorzucili coś „ekstra”. Siódma minuta, wrzutka w pole karne Santiago Canizaresa, a tam kompletnie niekryty Tomasz Hajto (nota bene jubilat sprzed dwóch dni) wyskakuje i pokonuje golkipera z Valencii.

KOMENTARZE (12)

Użytkownik usunięty

Treść usunięta

tss

to drugie, chociaż jednocześnie nie wyklucza pierwszego.

Albin Wikulski

I agent Tomek na pierwszym planie, gdy jeszcze wyglądał jak Iwan. Gdybym chłopaka nie wypatrzył na wakacjach w Łebie, zostałby rybakiem!

m1025

zapomnieliscie dodac ze sedziowie z Rosji, potem , ktorzy potem wstawili sie tym, ze probowali kierowac ruchem na skrzyzowaniu w Izraelu /wiadomo w jakim stanie/ nie dali dwoch ewidentnych goli Hiszpanom ,ktorzy byli sciagnieci z wakacji i byli w wakacyjnej formie.

Gino Lettieri vel Wunderwaffe
Gelb ist meine farbe!

Podobno rosyjski sędzia, który prowadził ten mecz, dostał w prezencie od polskich działaczy złotego „Rolexa”. Niewiele później w zegarku odpadły wskazówki i arbiter zadzwonił z pretensjami! :)

JohnDunbar

Pamiętam jak przy linii bocznej Hajto złapał Raula za mordę bo ten się do niego sadził

OtylyKibol

no ale obie bramki dla Hiszpanii po jego błędach w kryciu!!

facemob

Brame strzelił, ale w obronie tragiczny!!

m1025

dodam jeszcze ze Ci mocni Hiszpanie w 98 na mundialu nie wyszli z grupy z Paragwajem i Nigerią, a na me 2000 odpadli w cwiercfinale z Francja, przy czym z grupy wyszli dzieki podlozeniu sie Jugoli /dwiebramki dla Hiszpanow z Jugolami na 3-3 i 4-3, jak sie zakonczyl Slowenia Norwegia/

Bonzai
BonzaiTeam

Az sie lezka w oku kreci, jaki to ja stary ^^ siedzialem niedaleko tej kamery i praktycznie tak samo tego gola zapamietalem. A obok mnie siedzial Zibi, co mi sie na plakacie repki podpisal

Baton

Pamiętam jeszcze gole Hajty z Rosją i ustrzelił też Wisłę(z tym parodystą w bramce) :P.